UEFA Europos lygos pusfinalio etapo pirmosios rungtynės tarp „Sevilla“ ir Turino „Juventus“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Lucas Ocamposas 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Wojciechas Szczesny.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Dušanas Vlahovičius 19-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

L. Ocamposas 25-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir susitikimo rezultatas išliko nepakitęs.

Youssefas En Nesyri 26-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Sevilla“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Ivanas Rakitičius 39-ąją minute atliko smūgį, tačiau W. Szczesny dar kartą sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Oliveris Torresas 60-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Adrienas Rabiotas 86-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.

Federico Gatti 97-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 1:1.

Tuo tarpu kitame pusfinalio susitikime „AS Roma“ namuose minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo Lėverkuzeno „Bayer“.

Florianas Wirtzas 7-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Rogeris Ibanezas 19-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį atrėmė Lukas Hradecky.

Tammy Abrahamas 63-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau L.Hradecky sėkmingai dar kartą apgynė saugomus vartus.

Edoardo Bove‘as 63-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „AS Roma“ ekipą į priekį 1:0.

F. Wirtzas 68-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Jeremie Frimpongas 87-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį nuo vartų linijos paskutinę akimirką išmušė varžovas.

Europos lygos pusfinalio etapo atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos gegužės 18-ąją dieną (ketvirtadienį).