„Leicester City“ nugalėjęs „Arsenal“ klubas sutvirtino „Premier“ lygos lyderio poziciją

laimėjo ir „Man City“, papildyta 22.01 val.

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus.

Bukayo Saka 18-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Leandro Trossardas 26-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.

Gabrielis Martinelli 46-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime 1:0.

B.Saka 55-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Martinas Odegaardas 60-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarąjį sėkmingai blokavo varžovai.

Kiernanas Dewsbury-Hallas 72-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Pergalę šventė ir „Manchester City“ klubas, kuris svečiuose 4:1 nugalėjo „Bournemouth“ ekipą.

Julianas Alvarezas 15-ąją minutę atsidūrė prie nuo skersinio atšokusio kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Erlingas Haalandas 29-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Philas Fodenas 45-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir dar labiau padidino svečių pranašumą 3:0.

Chrisas Mephamas 51-ąją nukreipė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas jau tapo triuškinamas 4:0.

Šeimininkai rezultatą dar suševlnino, kai Jeffersonas Lerma 83-ąją minutę susistabdęs kamuolį pasiuntė jį į vartus ir ir mačo rezultatas tapo 1:4.