Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po dramatiškos kovos 4:2 palaužė „Aston Villa“ futbolininkus.

Ollie Watkinsas jau 6-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Aston Villa“ ekipą į priekį 1:0.

Bukayo Saka 16-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Philippe’as Coutinho 32-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Aston Villa“ naudai 2:1.

Oleksandras Zinčenka 61-ąją minute smūgiu iš tolimos distancijos nukreipė kamuolį į vartus ir vėl atstatė pusiausvyrą 2:2.

Eddie Nketiah 64-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Martinas Odegaardas 78-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai šalia varžovų vartų.

Leonas Bailey 83-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Aaronas Ramsdale‘as meistriškai atrėmė kamuolį.

Emiliano Martinezas 93-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Arsenal“ šiame susitikime išsiveržė į priekį 3:2.

Gabrielis Martinelli 98-ąją minutę kontratakos metu nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir rezultatas tapo 4:2.

„Arsenal“ po 23 sužaistų rungtynių turi surinkęs 54 taškus ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Man City“ su 51 tašku žengia antras ir alsuoja „kanonieriams“ į nugarą.