Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį buvo sužaistos sepynerios turo rungtynės. Taškus prarado lyderis Londono „Arsenal“, kuris sužaidė taikiai 1:1 namuose su „Brentford“.

Pirmieji mače į priekį išsiveržė svečiai, kai Leandro Trossardas 66-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0.

Bet svečių puolėjas I.Toney’us 74-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

„Arsenal“ dar bandė užgulti svečių vartus, bet šie sėkmingai apsigynė.

Tuo tarpu kitame susitikime kiek netikėtai triuškinamą pergalę šventė „Leicester City“ klubas, kuris bamuose 4:1 pranoko Londono „Tottenham" futbolininkus.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai Rodrigo Bendtancuras 14-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Bet netrukus šeimininkai atsakė trimis tiksliais smūgiais. Nampalysas Mendy 23-ąją minutę galingu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Paskui Jamesas Maddisonas 25-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Leicester City“ naudai 2:1.

O tada Kelechi Iheanacho per pridėtą pirmojo kėlinio laiką smūgiu iš tolimos distancijos padidino šeimininkų pranašumą 3:1.

Galiausiai po pertraukos Harvey Barnesas 81-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime, o „Leicester City" iškovojo pergalę rezultatu 4:1.