Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygose vykusiose vienintelėse rungtynėse „Manchester City“ 3:1 nugalėjo Londono „Arsenal“ ir pavijo ją taškais.

24-ą minutę Kevinas De Bruyne‘as išvedė svečius į priekį puikiai perkeldamas kamuolį per vartininką, tačiau dar prieš kėlinio pabaigą Bukayo Saka (42‘) realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo lygu – 1:1.

Antrojo kėlinio pradžioje konfliktas kilo tarp Kevino De Bruyne'o ir „Arsenal“ trenerio Mikelio Arteta. Kamuoliui išriedėjus iš aikštės, „Arsenal“ treneris bandė vilkinti laiką ir neleido jo lengvai grąžinti į aikštelę bei jį pamušė, o K.De Bruyne į tai atsakydamas stūmė M.Artetą ir pamojo jam pirštu prieš veidą.

„Man City“ ekipą vėl į priekį išvedė Jackas Grealishas (72‘), o skirtumą iki dviejų 82-ą minutę padidino Erlingas Haalandas, kuris jau įmušė 26-ą įvartį šiame „Premier“ lygos sezone.

Po šių rungtynių „Man City“ su „Arsenal“ turi po 51 tašką, tačiau pirmąją vietą šiuo metu užima „mėlynieji“. Visgi „Arsenal“ yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.