• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prisistatymas būsimam darbdaviui daugeliui gali tapti tikru iššūkiu. Juk nėra taip lengva prisistatyti naudojant įprastus svarbiausias charakterio savybes apibūdinančius būdvardžius ir tuo pat metu išlikti unikaliu.

REKLAMA
REKLAMA

Profesinis socialinis tinklas „LinkedIn“ atlikęs tyrimą išskyrė populiariausius epitetus, kuriais dažniausiai save apibūdina darbuotojai. 187 mln. vartotojų turinčio socialinio tinklo duomenimis, šiais metais savo paskyrose savo darbo įgūdžius darbuotojai dažniausiai apibūdina šiais būdvardžiais: kūrybingas, organizuotas ir veiksmingas.

REKLAMA

Į dažniausiai naudojamų epitetų dešimtuką taip pat pateko žodžiai „motyvuotas“, „turintis didelę patirtį“, „daug pasiekęs“, „novatoriškas“, „atsakingas“, „analitiškas“ ir „galintis spręsti problemas“.

„LinkedIn“ atstovė Nicole Williams portalui CNBC teigė, kad apibūdinimas „kūrybingas“ nedaro mūsų išskirtiniais. „Negalime savęs vadinti kūrybingu vien tik norėdami išsiskirti. Privalote nurodyti projektus, ties kuriais dirbote ir kurie iš tiesų buvo išskirtiniai, unikalūs ir patraukiantys dėmesį.“

REKLAMA
REKLAMA

Lyginant su praėjusiais metais pirmasis būdvardžių trejetas nepakito, tačiau į pirmąjį dešimtuką pirmą kartą pateko apibūdinimai „atsakingas“ ir „analitiškas“. Minėti būdvardžiai pakeitė iš sąrašo iškritusius „dinamiškas“ ir „gebantis komunikuoti“.

Pagrindiniai būdo savybės epitetai gali skirtis priklausomai nuo užimamų pareigų bei darbo specifikos. „LinkedIn“ tyrimas taip pat parodė, kad net skirtingose šalyse dominuoja kiti būdvardžiai. Pavyzdžiui, Australijoje socialinio tinklo vartotojai save dažniausiai apibūdina žodžiu „kūrybingas“, Prancūzijoje – „atsakingas“, Malaizijoje - „motyvuotas“, o Šveicarijoje - „analitiškas“.

Žemiau pateiktame žemėlapyje galite matyti, kaip skirtingose šalyse savo profesinius įgūdžius įvardina „LinkedIn“ vartotojai.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų