REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Keturi iš dešimties Lietuvos gyventojų yra nepatenkinti ir valstybės ekonomine padėtimi, ir savo šeimos finansine situacija.

REKLAMA
REKLAMA

Rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ naujienų agentūros ELTA užsakymu rugpjūčio 9-19 dienomis atliktos apklausos duomenimis, tuomet 42 proc. apklaustųjų teigė, kad ekonominė šalies padėtis per pastaruosius du mėnesius pablogėjo.

REKLAMA

Tik dešimtadalis - 10 proc. - respondentų ją vertino kaip pagerėjusią, o 44 proc. atsakė, kad ji nepasikeitė.

4 proc. viešosios nuomonės apklausos dalyvių neturėjo nuomonės šiuo klausimu.

Per mėnesį 4 procentiniais punktais sumažėjo gyventojų, matančių ekonominės padėties Lietuvoje gerėjimą. Panašūs vertinimai buvo ir prieš metus, 2011 metų rugpjūtį.

Ekonomine padėtimi Lietuvoje kiek daugiau patenkinti respondentai su aukštuoju išsilavinimu, moksleiviai ir studentai, vadovai, specialistai ir tarnautojai, dešiniųjų pažiūrų rinkėjai, respondentai, kurių šeimos mėnesio pajamos yra didžiausios - per 2500 litų.

REKLAMA
REKLAMA

Ekonomine padėtimi Lietuvoje labiausiai nepatenkinti bedarbiai, namų šeimininkės, pensininkai bei respondentai, kurių šeimos mėnesio pajamos mažiausios - iki 1500 litų per mėnesį.

Toje pačioje rugpjūčio mėnesio apklausoje vertindami savo šeimos finansinę padėtį keturi iš dešimties - 39 proc. - nurodė, kad jų šeimos finansinė padėtis pablogėjo.

Kas dešimtas - 10 proc. - Lietuvos gyventojas savo šeimos finansinę padėtį vertino kaip pagerėjusią.

Kas antras - 49 proc. - respondentas atsakė, kad šeimos finansinė padėtis per pastaruosius du mėnesius nepasikeitė.

Tokie pat šio rodiklio vertinimai buvo ir vasaros pradžioje bei prieš metus, 2011 metų rugpjūtį.

Savo šeimos finansine padėtimi kiek daugiau patenkinti didmiesčių gyventojai bei respondentai su didžiausiomis šeimos mėnesio pajamomis - per 2500 litų.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų