Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ (3/2) ekipa, kuri savoje arenoje 107:79 (27:23, 25:15, 33:19, 22:22) sutriuškino Tel Avivo „Maccabi“ (2/2) krepšininkus. „Maccabi“ šiose rungtynėse atsilaikė tik pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 23:27.

Antrajame „AS Monaco“ laimėjo atkarpą 11:0 ir atitrūko (40:25) bei panašų skirtumą išlaikė sužaidus pusę mačo – 52:38. Po didžiosios pertraukos intriga negrįžo – šeimininkai startavo 9 taškais be atsako ir ėmė triuškinti varžovus – 61:38. Po trijų kėlinių „AS Monaco“ varžovus triuškino net 85:57.

Paskutinės 10 minučių buvo tik formalumas. D.Motiejūnas per 18 minučių įmetė 2 taškus (1/4 dvitaškiai), sugriebė 2, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, kartą prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 24 (4/7 tritaškiai, 30 naud. bal.), Alpha Diallo 18, Elie Okobo 17 (6 rez. perd., 22 naud. bal.), Johnas Brownas 11 (8 atk. kam., 21 naud. bal.), Jaronas Blossomgame‘as ir Kemba Walkeris (3/7 metimai, 11 naud. bal.) po 10.

„Maccabi“: Antoniusas Clevelandas ir Lorenzo Brownas (3/11 metimai, 5 kld.) po 14, Joshas Nebo (9 atk. kam.) ir Romanas Sorkinas po 10.