REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno politikai tariasi dėl postų

Kauno politikai toliau skina sau kelią į valdžios Olimpą.

Keturių partijų atstovai pradėjo formuoti naują koaliciją. Socialdemokratai penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje teigė, kad pasikeitimus nulėmė nepasitenkinimas dėl padėties Kauno savivaldybėje. Pasak jų, ypač netenkina darbai savivaldybės administracijoje.

REKLAMA
REKLAMA

Socialdemokratas K. Kriščiūnas teigė, kad nebuvo aišku, kur priiminėjami miestui reikšmingi sprendimai.

REKLAMA

Politiko įsitikinimu, jo pastabos nebuvo išklausomos, o priekaištai tuometiniams vadovams buvo įvardijami kaip kenkimas miestui.

Buvęs Kauno meras Andrius Kupčinskas sakė, jog po rinkimų susidariusi politinė situacija netenkino nei miesto, nei jo bendruomenės, kuri per rinkimus didžiausią pasitikėjimą išreiškė konservatoriams ir krikščionims demokratams.

Pasak konservatoriaus, jie įsitikino, kad savivaldybės veikla per pastarąjį pusmetį kauniečių lūkesčių netenkino. Pasak skandalingai pagarsėjusios „Tvarkos ir teisingumo“ partijos vedlės Aušros Ručienės, dabartinės Kauno tarybos daugumos koalicija apsisprendusi sutartinai ir vieningai dirbti.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau prieš kelerius metus visą ketverių metų kadenciją mero poste dirbęs Lietuvos liberalų ir centro sąjungos atstovas Arvydas Garbaravičius į naujienų agentūros ELTA klausimą, į kokią valdžios kėdę šį kartą „taikosi“, atsakė:

„Mes norim parodyti, kad gerai dirbti Kaunui galima ir neturint jokių postų. Bet jeigu reikės mūsų patirties, tai mielai imsimės ir įsipareigojimų, ir atsakomybės.

Mūsų frakcija supranta, ką turi atlikti merija. Tai – vieta, iš kurios valdomas miestas. Nuo savivaldybės darbo efektyvumo priklauso miesto vystymasis, jo likimas. Todėl vien žaisti viešųjų ryšių žaidimus, kas dažnai buvo iki šiol daroma, neužtenka. Rinkėjai nori ir sprendimų, ir gero darbo", – sakė A. Garbaravičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Anot liberalcentristo Kęstučio Mikėno, „ir ankstesnioji daugumos komanda buvo nebloga, bet turėjo silpną vadą. Darbų pradėta daug, bet nė vieno padaryto nėra“.

Konservatorės Gintarės Skaistės teigimu, iki kadencijos pabaigos (2015–ųjų) planuojanti dirbti naujoji koalicija jau sulaukė ir „nemažai skambučių iš kitų frakcijų“. Todėl galimai koalicija turės rėmėjų, kurie pasirengę dirbti kartu, Kauno labui.

Į rėmėjus, nepatikslintais duomenimis, vieni pirmųjų pretenduoja bent keletą postų iki šiol Kauno valdžioje turėję jaunalietuviai. Partijos „Jaunoji Lietuva“ nariai, primena ELTA, ketvirtadienį atsisakė dalyvauti balsavime prieš merą R. Mikaitį. Bet tarybos posėdžiui einant pabaigos link, pradėjo tartis su kai kuriais naujai susiformavusios valdžios atstovais.

REKLAMA

„Koaliciją sudarančių partijų programose nėra skirtumų, kurie lemtų mūsų nesutarimus. Turim darbo koalicijoje patirties. Tikimės, kad dirbsim efektyviau, negaišdami daug laiko tuštiems ginčams, o miestas iš to turės daugiau naudos“, – sakė spaudos konferencijoje partijos „Tarka ir teisingumas“ narys Vytautas Vasilenka.








REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų