Pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (6/2) ekipa, kuri svetimoje arenoje 82:71 (27:11, 13:23, 27:20, 15:17) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (2/6) komandą.

Nesulaikomas buvo Aleksandras Vezenkovas, kuris nugalėtojams surinko 43 naudingumo balus. Jis sužaidė karjeros naudingiausias rungtynes.

Bulgaras per 29 aikštėje praleistas minutes pelnė 20 taškų (2/2 dvit., 2/5 trit., 10/10 baud.), sugriebė 13 atšokusius kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, bet pažeidė taisykles 1 kartą.

„Bayern“ komandai 12 taškų surinko Ognjenas Jaramazas.

„Olympiacos“ galingai pradėjo rungtynes, kuri septintąją žaidimo minutę jau pirmavo 23:6.

Pirmąjį kėlinį Graikijos klubas laimėjo 27:11 ir nei karto neatsiliko. Likus žaisti penkioms minutėms „Bayern“ buvo priartėjusi iki penkių taškų, bet „Olympiacos“ netrukus atstatė dviženklę persvarą,

„Bayern“: Ognjenas Jaramazas 12, Isaac Bonga 11 (6 atk. kam.), Vladimiras Lučičius 9 (4 atk. kam.), Andreas Obstas 9 (3/9 trit.), Cassius Winstonas 8 (5 rez. perd.), Nickas Weileris-Babbas 7, Freddie Gillespie 6 (6 atk. kam.).

„Olympiacos“: Aleksandaras Vezenkovas 20 (13 atk. kam., 4 rez. perd.), Moustapha Fallas 16 (8/10 dvit., 5 atk. kam.), Kostas Sloukas 13, Thomas Walkupas 9 (7 rez. perd.), Isaiahas Canaanas 7.