Vokietijoje vykstančiame pirmajame 2016 metų sezono planetos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų etape šeštadienį sėkmingai atrankos bei pusfinalio sprinto plaukimuose pasirodė pagrindiniame finale sekmadienį dėl medalio kovosiantis kanojininkas Henrikas Žustautas, o Vadimas Korobovas B finale varžysi dėl 10-18 vietų.

200 m rungties trečiajame atrankos plaukime H. Žustautas aplenkė visus aštuonis varžovus ir finišavo pirmas (39,609 sek.), o trečiajame pusfinalio plaukime lietuvis vėl tapo nugalėtoju (39,201 sek.).

Antrasis Lietuvos kanojininkas 200 m rungtyje V. Korobovas ketvirtajame atrankos plaukime užėmė trečią (39,933 sek.) vietą, o antrajame pusfinalio plaukime tenkinosi ketvirtąja pozicija (39,703 sekundės).