žustautas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žustautas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žustautas“.

Žustautas kanojų pasaulio taurės etapo finale užėmė penktą vietą

Segede (Vengrija) sekmadienį baigėsi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas. Henrikas Žustautas ryte puikiai pasirodė vyrų vienviečių kanojų 500 m rungties pirmajame pusfinalio plaukime. Jis aplenkė visus varžovus, finišavo per 1 min. 53.69 sek. ir pateko į A finalą. Jame H.Žustautas užėmė 5-ą vietą (1:56.06). Auksą laimėjo vokietis Moritzas Adamas (1:53.22), vos 0.04 sek.
2021-05-16

Kanojininkas Henrikas Žustautas pateko į olimpiados pusfinalį sprinto rungtyje

Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse trečiadienį baidarių ir kanojų irklavimo varžybose antras (40,048 sek.) kvalifikaciniame plaukime finišavo bei vietą pusfinalyje užsitikrino viena didžiausių Lietuvos medalio vilčių kanojininkas 22–ejų metų Henrikas Žustautas. Lietuvio rezultatas – 40,048 sekundės. Antrojo atrankos plaukimo šioje rungtyje nugalėtoju tapo Azerbaidžano atstovas Valentinas Demjanenka (39,749 sek.
2016-08-17

Kanojininkas Henrikas Žustautas triumfavo

Vokietijoje vykstančiame pirmajame 2016 metų sezono planetos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų etape šeštadienį sėkmingai atrankos bei pusfinalio sprinto plaukimuose pasirodė pagrindiniame finale sekmadienį dėl medalio kovosiantis kanojininkas Henrikas Žustautas, o Vadimas Korobovas B finale varžysi dėl 10-18 vietų. 200 m rungties trečiajame atrankos plaukime H. Žustautas aplenkė visus aštuonis varžovus ir finišavo pirmas (39,609 sek.
2016-05-21

Jevgenijus Šuklinas traukiasi, Henrikas Žustautas – per žingnį nuo olimpinio kelialapio

Baigėsi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos. Trakuose buvo kovojama ne tik dėl Lietuvos taurės, bet ir prasidėjo kova dėl kelialapių į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Atkakliausios kovos laukta 200 metrų vienviečių kanojų varžybose, kur į starto liniją stojo Londono olimpiados vicečempionas Jevgenijus Šuklinas, Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas, pasaulio jaunių čempionas Vadimas Korobovas.
2016-05-09

Kieno raumenys didesni: Henriko Žustauto ar Jevgenijaus Šuklino?

Olimpinis vicečempionas Jevgenijus Šuklinas ir Europos žaidynių nugalėtojas Henrikas Žustautas savaitgalį matuosis raumenis Trakuose, kur vyks pirmoji jų tarpusavio akistata dėl vienintelio kelialapio į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Tai vienintelės šį sezoną precedento neturinčios dviejų kanojų irklavimo galiūnų varžybos Lietuvoje. Savaitgalį Trakuose vyksiančias Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybas papuoš J. Šuklino ir H. Žustauto dvikova. Tai abiems bus tikras iššūkis.
2016-05-04

Prasideda kova dėl olimpiados: Henrikas Žustautas prieš Jevgenijų Šukliną

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija nustatė taisykles, pagal kurias Lietuvos irkluotojai išsidalins kelialapius į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Lietuviai jau yra iškovoję tris olimpinius kelialapius, tačiau pagal Tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo federacijos taisykles, olimpinį kelialapį iškovoja ne konkretus sportininkas, o šalis. Todėl atranka vyks ir Lietuvoje.
2016-03-29

Pirmose sezono varžybose – kanojininko Henriko Žustauto pergalė

Sezoną pradėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai. Pirmos varžybos vyko Portugalijoje, kur kasmet rengiamos „Nelo Winter Challenge“. „Mums tai geras jėgų išbandymas, nes Portugalijoje šiuo metu stovyklas rengia net 13-os šalių rinktinės. Baidarių ir kanojų gamintojai sukviečia stipriausius irkluotojus bandyti naujas valtis ir jas dar labiau tobulinti. Iš viso pirmose sezono varžybose dalyvavo net 250 sportininkų.
2016-02-21

Europos žaidynės: į viršūnę žemaitį užkėlė sunkus darbas

"Finišavęs negalvojau, kad esu pirmas. Svarsčiau, ar iš viso yra medalis", - po auksinio finišo Europos žaidynėse sakė Henrikas Žustautas. Beveik 300 km nuo žaidynių sostinės Baku esančiame Mingečevyro irklavimo centre šiandien kilo Lietuvos trispalvė ir skambėjo "Tautiška giesmė". 20 metų Henrikas Žustautas pralaužė ledus karščiu alsuojančiame Azerbaidžane ir Europos žaidynių vienviečių kanojų 200 m lenktynėse nuskynė aukso medalį. Lietuvos sportininkas distanciją įveikė per 40,064 sek.
2015-06-16

Lietuvos tinklininkės pergalingai pradėjo pasirodymą Europos žaidynėse

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė antradienį pergale pradėjo moterų paplūdimio tinklinio varžybas Europos sporto žaidynėse Baku (Azerbaidžanas). Šešioliktos pagal skirstymą lietuvės pirmame A grupės mače, spiginant 30 laipsnių karščiui, valandą trukusioje kovoje išplėšė pergalę 2:1 (21:14, 18:21, 18:16) prieš austres Leną Marią Plesiutschnig ir Katariną Schutzenhofer (17 reitingas). Lemiamame trečiame sete Austrijos tinklininkės nuolat išsiverždavo į priek...
2015-06-16

Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas po auksinio finišo: netekau žodžių – neapsakomas jausmas

Vienas realiausių pretendentų į Europos žaidynių Baku medalius 20 metų Henrikas Žustautas lūkesčius pateisino su kaupu. Vienviečių kanojų 200 m rungties finale antradienį jis distanciją įveikė per 40,064 sek. ir finišavo pirmas. Tai pirmasis lietuvių medalis Europos žaidynėse. Azerbaidžanietis Valentinas Demyanenko (40,142 sek.) iškovojo sidabro medalį, o čekas Martinas Fuksa (40,188) – bronzą.