Kamilė Gaučaitė tapo Europos imtynių jaunimo vicečempione

Plovdive (Bulgarija) vykstančiame Europos U23 imtynių čempionate dvi mūsų šalies atletės užkopė ant prizininkų pakylos.   Kamilė Gaučaitė (76 kg) finalinėje imtyje rezultatu 0:4 nusileido vengrei Bernadett Nagy ir iškovojo sidabro medalį.   Gabija Dilytė (50 kg) paskutinę imties minutę ant menčių paguldė turkę Zehrą Demirhan ir užėmė trečią vietą!   Mūsų prizininkių rezultatai:   WW – 50 kg 1/4 Finalo Gabija DILYTĖ – Emma Solange Irène LUTTENAUER (FRA) 0:4

WW – 50 kg Paguoda Amanda TOMCZYK (POL) – Gabija DILYTĖ 2:3

WW – 50 kg 3-5 vieta Gabija DILYTĖ – Zehra DEMIRHAN (TUR) pergalė mentėmis   WW – 76 kg 1/4 Finalo Kamilė GAUČAITĖ – Lolita OBOLEVICA (LAT) 12:2

WW – 76 kg 1/2 Finalo Kamilė GAUČAITĖ – Marion BYE (NOR) 3:0

WW – 76 kg Finalas Kamilė GAUČAITĖ – Bernadett Nagy (HUN) 0:4