Anglijos „Premier“ lygoje toliau savo žaidimo neranda „Manchester United“ komanda. Šeštadienį Mančesterio klubas išvykoje 0:2 nusileido „West Ham United“ atstovams.

Tai buvo jau trečiosios rungtynės iš eilės, kuriose Eriko ten Hago auklėtiniai neiškovojo pergalės.

Pirmajame kėlinyje daug progų įvarčiams nebuvo. Bene geriausią progą turėjo „Manchester United“ puolėjas Alejandro Garnacho, bet jo smūgį blokavo gynėjas.

Ilgai lauktas įvartis krito 72-ąją minutę. Lucas Paqueta puikiu perdavimu išvedė Jarrodą Boweną vieną prieš vartininką, o šis pasiuntė kamuolį į „Manchester United“ vartus.

„West Ham United“ pranašumą 78-ąją minutę padvigubino Mohammedas Kudusas. Neatidžiai savo aikštės pusėje žaidę svečiai atidavė kamuolį oponentams, o šie surado savo puolėją, kuris techniškai susikūrė erdvės smūgiui ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Pergalė leido „West Ham United“ aplenkti savo oponentus turnyrinėje lentelėje ir pakilti į šeštąją poziciją.