Intriguojančiose rungtynėse dėl aštuntos vietos Utenos „Juventus“ klubas išvykoje 72:62 nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ bei aplenkė šią turnyro lentelėje.

Rungtynes šiek tiek geriau pradėję uteniškiai atsiplėšti nuo varžovų komandos nesugebėjo. Per pirmuosius du kėlinius rezultatas net penkis kartus buvo lygus.

Iškart po didžiosios pertraukos Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai darkart šovė į priekį, o „Dzūkija“ paskui tą tempą nespėjo. Nors skirtumas ilgą laiką buvo vienženklis, tačiau suabejoti pergale „Juventus“ neleido.

Ketvirtojo kėlinio metu persvara svyravo apie 7-11 taškų. Jo sumažinti nepadėo net puiki kova dėl atšokusių kamuolių po varžovų krepšiu. Pagal šį statistinį rodiklį dzūkai laimėjo 18:6.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė ir 6 kamuolius atkovojo Jeremy Hazellas. 14 taškų pridėjo Karolis Petrukonis, po 8 Aidas Viskontas ir Saulius Kulvietis.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė: Paulius Dambrauskas 15 taškų (5/16 metimai iš žaidimo), Eigirdas Žukauskas 14 (9 atkovoti kamuoliai), Giedrius Staniulis 11 (10 atkovotų kamuolių).