Trečią pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į devintąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje nukrito Toronto "Raptors" (7 pergalės ir 6 pralaimėjimai) klubas su Jonu Valančiūnu.

Trečiadienį svečiuose 18,7 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Toronto krepšininkai po ypač nesėkmingo ketvirtojo kėlinio - 89:93 (19:24, 26:18, 19:17, 25:34) - turėjo pripažinti antrą pergalę iš eilės iškovojusios bei septintojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios Jutos "Jazz" (6/5) komandos pranašumą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis svečiams pelnė 11 taškų, po krepšiais atkovojo 9 (4 - puolime) ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus, po kartą suklydo ir prasižengė. Per 32 su puse žaidimo minutės (32:31) J. Valančiūnas pataikė 5 dvitaškius metimus iš 10 bei realizavo vienintelį baudos metimą.

22 taškus į arenos šeimininkų krepšį įmetė Luisas Scola, 20 - Kyle'as Lowry'is (6 rezultatyvūs perdavimai), 14 - DeMaras DeRozanas (6 rez. perd.), 8 - Cory'is Josephas.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Derrickas Favorsas (11 sugriebtų kamuolių), 17 - Gordonas Haywardas, 16 - Rodney'is Hoodas, 13 - Alecas Burksas, 10 - Trey'us Burke'as.

Kitą NBA pirmenybių reguliariojo sezono mačą "Raptors" krepšininkai penktadienį išvykoje žais su Los Andželo "Lakers" komanda.