Nikola Jokičius sužaidė fantastiškai, o jo vedama Denverio „Nuggets“ (38/26) namuose 138:130 (35:19, 27:38, 22:37, 40:30) pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“ (27/37) ekpą su Jonu Valančiūnui.

Lietuvis per 30 minučių pelnė 19 taškų (8/13 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, bet dėl pražangų limito mačo nebaigė.

O varžovų lyderis serbas N. Jokičius per 43 minutes surinko įspūdingą trigubą dublį – jis pelnė net 46 taškus (13/17 dvit., 3/5 trit., 11/12 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė tris kamuolius blokavo 4 metimus, 5 sykius suklydo bei triskart prasižengė.

Mače Denverio ekipa pirmoje susitikimo pusėje bandė atitrūkti (66:57). Tačiau svečiai dėl itin puikaus trečiojo kėlinio ne tik prisivijo, bet ir aplenkė varžovus.

Kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus, bet tada  „Pelicans“ laimėjo atkarpą 14:4 ir jau pirmavo 94:84. Tačiau karuselė mače tęsėsi toliau.

Ketvirtajame kėlinyje  „Pelicans“ likus trims minutėms dar buvo priekyje 118:111, bet darbo ėmėsi N. Jokičius. Jo vedama komanda prisivijo varžovus, o likus kelioms sekundėms serbas išprovokavo pražangą ir baudomis rezultatą išlygino. Komanos žaidę pratęsimą.

Ten „Pelicans“ vėl kurį laiką pirmavo, bet tada visiškai užstrigo puolime. N. Jokičius surinko penkis taškus paeiliui, Denverio ekipa išsiveržė į priekį ir galiausiai laimėjo rungtynes 136:130.

Pralaimėmusiems Brandonas Ingramas „Pelicans“ surinko 38 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. C.J. McCollumas pridėjo 24 taškus.

Denverio klube N. Jokičiui geriausiai talkino Aaronas Gordonas, surinkęs 28 taškus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 46 (12 atk. kam., 11 rez. perd), Aaronas Gordonas 28  8 atk. kam., 2 blok.), Monte Morrisas 18 (8 rez. perd.), Nah'Shonas Hylandas 11, JaMychalas Greenas 10 (8 atk. kam.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 38 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), C.J. McCollumas 24 (9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 19 (14 atk. kam.), Devonte Grahamas 12, Guillermo Hernangomezas 8.