Antrą nesėkmę paeiliui NBA patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (34/24). Jono Valančiūno atstovaujama komanda šįkart 106:114 (21:28, 39:29, 22:24, 24:33) nusileido Čikagos „Bulls“ krepšininkams (27/30).

J. Valančiūnas aikštelėje praleido 28 min., per kurias surinko dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 14 taškų (7/12 dvit., 0/3 trit.) ir atkovojo 17 kamuolių. Tai buvo jau 50-as jo trigubas dublis šį sezoną

Lyderiaujantis Zionas Williamsonas surinko 19 taškų, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir sugriebė 9 atšokusius kamuolius. Brandonas Ingramas, sugrįžęs po dvejų rungtynių pertraukos pelnė 22 taškus ir buvo rezultatyviausias, tačiau padarė 9 klaidas.

Iš viso „Pelicans“ rungtynėse padarė 19 klaidų – septynias per pirmąjį ketvirtį, kurį „Bulls“ baigė spurtu 18:3.

Antrąjį ketvirtį „Pelicans“ žaidė be šių apmaudžių klaidų ir persvėrė rezultatą savo naudai 39:29, o tai leido po dviejų kėlinių pirmauti 60:57.

Naujasis Orleanas trečiojo ketvirčio pabaigoje įgijo 12 taškų persvarą, kai naujokas Jordanas Hawkinsas pataikė metimą iš po krepšio ir persvėrė rezultatą 82:70, tačiau Čikagos komanda atsakė pelnydama paskutinius 11 taškų ir priartėjo vos per vieną taškelį (82:81).

Lemiamame kėlinyje „Pelicans“ vėl pradėjo klysti ir nebesugriebė pabėgusios pergalės.

DeMaras DeRozanas „Bulls“ pelnė 24 taškus, įskaitant tritaškį likus 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos, kad jo komanda išsiveržtų į priekį 111:106.

Čikagos komandai dar 22 taškus pridėjo N. Vucevičius, kuris taip pat atkovojo 13 kamuolių ir atliko 31-ąjį dvigubą dublį šį sezoną bei 500-ąjį per visą karjerą.

„Bulls“ antradienio vakarą priims Detroito „Pistons“ komandą, o „Pelicans“ bandys sugrįžti į pergalių kelią Niujorke.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 22 (6 rez. perd.), Zionas Williamsonas 19 (8 atk. kam., 11 rez. perd.), Herbertas Jonesas 15 (6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14 (17 atk. kam.), Mattas Ryanas 14 (4 atk. kam.).

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 24 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Nikola Vucevičius 22 (13 atk. kam.), Ayo Dosunmu 21 (8 rez. perd.), Coby White’as 16 (7 atk. kam.), Alexas Caruso 12.