86
Jurgenas Kloppas ir Unai Emery (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas

Po trečiadienio vakaro UEFA Europos lygos finalo, kuriame „Liverpool“ klubas, rezultatu 1:3, pralaimėjo „Sevilla“ futbolininkams, abiejų komandų treneriai dalinosi mintimis apie rungtynes. „Liverpool“ klubo strategas Jurgenas Kloppas buvo nusivylęs neskirtais 11 metrų baudiniais, o „Sevilla“ ekipos vairininkas Unai Emery didžiavosi savo futbolininkų sugebėjimais ir džiaugėsi, kad pavyko apversti rungtynių eigą savo naudai.

86

„Šiandien buvo keturi teisėjų sprendimai, kurie galėjo pakeisti rungtynių eigą. Gaila, kad visi jie buvo prieš mus“, – po rungtynių kalbėjo J. Kloppas.

Po pirmojo kėlinio „Liverpool“ klubas pirmavo ir, atrodė, kontroliavo rungtynes, tačiau jau pirmąją antro kėlinio minutę Kevinas Grameiro įmušė išlyginamąjį įvartį. „Kai rezultatas tapo 1:1, „Sevilla“ perėmė rungtynių kontrolę, o mes prastai gynėmės. Mes turėjome 44 minutes atsitiesti, tačiau nesugebėjome“, – po pralaimėjimo kalbėjo „Liverpool“ klubo treneris Jurgenas Kloppas.

„Tai yra mūsų turnyras“, – po trečius metus iš eilės iškovoto UEFA Europos taurės trofėjaus sakė „Sevilla“ klubo strategas Unai Emery. „Mes turėjome kažką keisti po pertraukos. „Liverpool“ yra gera komanda ir greitai atsigavo, todėl mes turėjome tikėti savimi. Mūsų tikroji sėkmė yra komandos kelias ten, kur esame dabar. Mes mėgavomės šiuo sezonu Europoje, o dabar mėgaujamės ir vėl būdami čempionais“, – džiaugėsi U. Emery.

Jurgenui Kloppui buvo užduotas klausimas, ar treneris nemano, kad futbolas yra nesąžiningas, nes tai buvo jau penktasis iš eilės pralaimėtas šio stratego finalas. Į klausimą J. Kloppas atsakė: „Nemanau, kad Dievas planavo, kad aš nukeliausiu iki finalų ir juos pralaimėsiu. Man sekėsi visą gyvenimą: aš esu čia, aš „Liverpool“ komandos treneris. Padarysiu viską, kad pasiekčiau į kitą finalą. Yra daug blogesnių dalykų gyvenime, tačiau, žinoma, tai yra skaudu“.