0

Pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) pirmenybėse šventė Dwighto Howardo vedina Orlando „Magic“ (11/4) ekipa, kuri namuose 92:80 (22:10, 26:21, 19:21, 25:28) įveikė išvykose ir toliau klumpančią Los Andželo „Lakers“ (10/7) komandą.

Iš septynių susitikimų varžovų aikštelėse Los Andželo klubas šį sezoną laimėjo vos vieną.

Nugalėtojų gretose ir vėl įspūdingai rungtyniavo D.Howardas, kuris per 47 minutes pelnė 21 (dvitaškiai 6/14, baudos 9/17) tašką ir atkovojo net 23 kamuolius.

17 taškų prie pergalės pridėjo Jemeeras Nelsonas (9 rez. perd.), 15 - J.J.Redickas, 13 - Ryanas Andersonas (8 atk. kam.), 12 - Jasonas Richardsonas.

Los Andželo komandos neišgelbėjo ir lyderis Kobe Bryantas, kuris pelnė 30 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Oralando komanda Rytų konferencijoje žengia trečia, o Los Andželo klubas Vakaruose smuktelėjo į septintąją poziciją.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Vos 5 minutes pasireikšti gavęs L. Kleiza ir vėl nesugrąžino „Raptors“ į pergalių kelią

Be D. Rose'o žaidę „Bulls“ krepšininkai iškovojo triuškinančią pergalę

„Grizzlies“ ekipa iškovojo penktąją pergalę iš eilės

T. Lawsonas vėl vedė „Nuggets“ ekipą į pergalę

„Timberwolves“ fantastiškai išsigelbėjo Los Andžele ir paskutinę sekundę šventė pergalę