58
Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Prienų-Birštono „Vytautas“ 113:56 (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Garsiųjų savo naujokų LaMelo ir LiAngelo Ballų į sostinę neatsivežęs Prienų-Birštono „Vytautas“ (4-14) „Betsafe-LKL“ prarijo itin karčią piliulę.

58

Aštuoniese žaidusių varžovų nepasigailėjęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (14-4) pervažiavo „Vytautą“ dvigubu rezultatu – 113:56 (31:11, 20:22, 36:16, 26:7).

Viso susitikimo metu dominavę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Iki šiol jų pelnytų taškų rekordas buvo į „Šiaulių“ krepšį įmesti 103 taškai.

Sostinės ekipa itin gerai atakavo iš toli. Tikslą pasiekė 17 tritaškių iš 32, kai „Vytautas“ įmetė šešis tritaškius iš 25. Kovą dėl atšokusių kamuolių vilniečiai laimėjo 65:28.

Vilniečiai į priekį šovė pirmosiomis minutėmis: jie pelnė pirmuosius 11 rungtynių taškų, o sužaidus 10 minučių triuškino varžovus 31:10.

Antrajame ketvirtyje prieniškiai kiek išlygino žaidimą, tačiau po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ įjungė aukščiausią pavarą ir pradėjo siautėti.

Vieną tolimą metimą po kito į svečių krepšį siuntęs M. Girdžiūnas per mažiau nei tris minutes pelnė 11 taškų, o netrukus tritaškiais prapliupo ir kiti jo komandos žaidėjai. Penkių minučių atkarpą 26:4 laimėję vilniečiai pradėjo mindyti varžovus 83:43.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas, kurio metu R. Kurtinaičio kariauna toliau nesulaukė jokio pasipriešinimo ir netrukdoma didino persvarą.

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 21, Benas Madgenas 19, Artūras Jomantas 16 (10 atk. kam.), Martynas Echodas 15 (13 atk. kam.), Rokas Giedraitis 13.

„Vytautas“: Tomas Dimša 17, Regimantas Miniotas 10, Edvinas Šeškus 9, Martynas Linkevičius 7.