Ketvirtadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse „Melikgazi Kayseri“ (Turkija) su Gintare Petronyte išvykoje 70:72 (20:12, 9:17, 18:17, 23:26) pralaimėjo prieš Pėčo „NKA Universitas“ (Vengrija), bet pateko į ketvirtfinalį, nes pirmąjį mačą namuose laimėjo didesniu skirtumu (76:65).

Viešnios gerai pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje spurtavo 13:0 (5:7, 18:7), tačiau per antrąjį ketvirtį visa persvara buvo išbarstyta.

Po pertraukos „Melikgazi Kayseri“ ilgai buvo priekyje, bet paskutinėmis minutėmis paleido pergalę iš rankų. Lemtingu tapo rezultatą persvėręs Sydney Wallace tritaškis paskutinę minutę (70:69, 70:72).

Vėliau viešnios dar galėjo išlyginti rezultatą, tačiau Aaryn Ellenberg-Wiley prametė dvitaškį. Nepaisant to, „NKA Universitas“ buvo toli nuo pergalės reikiamu skirtumu ir iškrito iš turnyro.

G. Petronytė surengė vieną įspūdingiausių pasirodymų apskritai visame Europos taurės sezone. Lietuvė per 38 min. 9 sek. pelnė 24 taškus (5/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 14/15 baudų), atkovojo net 20 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, 2 sykius suklydo ir surinko net 42 naudingumo balus.

Lietuvė pagerino savo Europos taurės sezono rezultatyvumo, naudingumo balų ir rezultatyvių perdavimų rekordus bei pakartojo atkovotų kamuolių rekordą.

Šiame Europos taurės sezone G. Petronytė per rungtynes vidutiniškai pelno po 15,9 tšk., 10,6 atk. kam. ir 24,6 naud. bal. Jos dvitaškių pataikymas siekia 67,6 proc., o baudų – 87,8 proc.