0

Kiek netikėtai baigėsi Eurolygos penktojo turo A grupės rungtynės, kuriose Bilbao „Bizkaia Basket“ (2/3) krepšininkai svečiuose 89:84 (25:17, 16:19, 25:26, 23:22) privertė pasiduoti antrąją nesėkmę iš eilės patyrusią kitą Ispanijos ekipą Vitorijos „Caja Laboral“.

Beveik visą laiką aikštelėje dominavo svečiai, tačiau ketvirtajame kėlinyje sužaidus dvi minutes Vitorijos ekipa sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (67:69), o dar po poros minučių Pablo Prigioni tolimu metimu po ilgokos pertraukos išvedė į priekį „Caja Laboral“ klubą - 72:71.

Nors likus žaisti dvi minutes „Caja Laboral“ dar buvo priekyje (81:79), svečiai surengė spurtą 7:0 ir Kosto Vasiliadžio bei Marko Baničiaus tikslių metimų dėka „Bizkaia Basket“ šventė kiek netikėtą pergalę rezultatu 89:84.

„Caja Laboral“: M.Teletovičius 26 (8 atk. kam., 9 išprov. praž.), P.Prigionis 17, F.San Emeterio 13, K.Seraphinas 9.

„Bizkaia Basket“: K.Vasialidis 21 (tritaškiai 3/3), A.Mumbru 14, M.Baničius 12, D.Fischeris 10 (7 atk. kam.), A.Jacksonas 8.