svečiuose

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „svečiuose“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „svečiuose“.

Laidoje „Gyvenimo spalvos“ – išskirtinė viešnagė E.Mildažytės namuose

Edita Mildažytė  mėgsta saugoti savo asmeninę erdvę. Tačiau ji sutiko savo namų duris atverti BTV laidos „Gyvenimo spalvos“ komandai ir pasišnekučiuoti apie niekada nesibaigiančius darbus ir iššūkius. „Esu durna idealistė“ – sako Edita Mildažytė. Veikli, visiems žinoma moteris galėtų tenkintis dideliu populiarumu ir laisvalaikį leisti grožio salonuose. Tačiau ne. Dirba septynias dienas per savaitę. Tačiau šį kartą žiūrovai turės retą galimybę apsilankyti Editos ir jos šeimos namuose.
2012-02-02

Ispanijos komandų dvikovoje – „Bizkaia Basket“ klubo pergalė svečiuose

Kiek netikėtai baigėsi Eurolygos penktojo turo A grupės rungtynės, kuriose Bilbao „Bizkaia Basket“ (2/3) krepšininkai svečiuose 89:84 (25:17, 16:19, 25:26, 23:22) privertė pasiduoti antrąją nesėkmę iš eilės patyrusią kitą Ispanijos ekipą Vitorijos „Caja Laboral“. Beveik visą laiką aikštelėje dominavo svečiai, tačiau ketvirtajame kėlinyje sužaidus dvi minutes Vitorijos ekipa sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (67:69), o dar po poros minučių Pablo Prigioni tolimu metimu po ilgokos pertraukos iš...
2011-11-16

Svečioje šalyje – ne turistė

Kaip atrodo užsienio šalimi besigrožintis turistas? Po kaklu – fotoaparatas, rankose – žemėlapis, ir, žinoma, pietūs „tradicinę virtuvę“ siūlančio maisto restorane. O tu juk puikiai žinai, kad bent jau pas mus tas „tradicinis“ lietuviškas maistas turistų nugultose kavinėse toks nukomercintas, kad nė iš tolo nedvelkia tavo močiutės cepelinais. Nieko nepadarysi, tokia jau turistų dalia. Ir vis dėlto pačiai nuvykus į svečią šalį dažniausiai atrodyti turiste visai nesinori.