bizkaia basket

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bizkaia basket“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bizkaia basket“.

Ispanijos komandų dvikovoje – „Bizkaia Basket“ klubo pergalė svečiuose

Kiek netikėtai baigėsi Eurolygos penktojo turo A grupės rungtynės, kuriose Bilbao „Bizkaia Basket“ (2/3) krepšininkai svečiuose 89:84 (25:17, 16:19, 25:26, 23:22) privertė pasiduoti antrąją nesėkmę iš eilės patyrusią kitą Ispanijos ekipą Vitorijos „Caja Laboral“. Beveik visą laiką aikštelėje dominavo svečiai, tačiau ketvirtajame kėlinyje sužaidus dvi minutes Vitorijos ekipa sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (67:69), o dar po poros minučių Pablo Prigioni tolimu metimu po ilgokos pertraukos iš...
2011-11-16

M. Pociaus komanda nusileido „Bizkaia Basket“ krepšininkams

Pirmąją nesėkmę Ispanijos krepšinio pirmenybėse patyrė Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ (1 ir 1) klubas, kuris svečiuose 82:86 (14:24, 19:22, 25:18, 24:22) nusileido Bilbao „Bizkaia Basket“ (1 ir 1) krepšininkams. Lietuvis per 16 žaidimo minučių pelnė 3 taškus (1/4 dvitaškiai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles. Pralaimėjusiems Felipe Reyesas įmetė 18 taškų (7 atk. kam.
2011-10-13

„Barcelona“ ekipa susigrąžino ACB čempionės titulą

Ispanijos pirmenybių finalo trečiajame mače Barselonos „Regal Barcelona“ klubas svečiuose 64:55 (12:19, 18:10, 18:18, 16:8) pranoko Bilbao „Bizkaia basket“ krepšininkus ir laimėjusi seriją 3:0 po metų pertraukos susigrąžino titulą. Katalonų komanda ACB čempionatą per visą istoriją yra laimėjusi jau 16 kartų. Daugiau sykių už ją tai yra padaręs tik Madrido „Real“, kuris triumfavo net 30 kartų.
2011-06-15

R. Javtokui sezonas baigtas

Valensijos „Power Electronics“ komanda, kurios marškinėlius vilki Robertas Javtokas, gali pradėti planuoti atostogas. Kiek nelauktai anksti iš Ispanijos čempionato lietuvio klubą pašalino Bilbao „Bizkaia Basket“, namuose Valensijos krepšininkus įveikęs 79:75 (27:23, 14:22, 16:11, 22:19). Serijoje iki 2 pergalių „Bizkaia Basket“ triumfavo „sausu“ rezultatu 2:0. R.Javtokas paskutinėje dvikovoje per 30 minučių pelnė 7 taškus (3/3 dvit., 1/1 baud.
2011-05-22

R. Seibutis Ispanijoje pelnė 6 taškus

Ispanijos vyrų krepšinio čempionato 16-ojo turo rungtynėse šeštadienį Bilbao "Bizkaia Basket" komanda su Renaldu Seibučiu namuose 65:87 (13:21, 12:22, 19:23, 21:21) pralaimėjo Barselonos "Regal Barcelona" ekipai. R. Seibutis per 20 min. surinko 6 taškus (dvitaškiai 2/4, baudos 2/2) ir atkovojo 3 kamuolius. Bilbao komandai 23 taškus pelnė Markas Baničius. Barselonos ekipoje Chuanas Karlosas Navaras (juan Carlos Navarro) surinko 22 taškus, Erazemas Lorbekas pridėjo 18 taškų.
2010-01-02

Šiaulietis Europos taurėje – naudingiausias

Vyrų krepšinio klubų Europos taurės varžybų trečiojo turo naudingiausiu žaidėju tapo Šiaulių "Šiaulių" puolėjas Mindaugas Kuzminskas, surinkęs 34 naudingumo reitingo balus. 20-metis krepšininkas per rungtynes namuose su Salonikų "Aris" (Graikija) komanda per 31 min. pelnė 21 tašką (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 3/6, baudos 4/4), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir išprovokavo 2 varžovų pražangas.
2009-12-09

Lietuvis R. Seibutis išsigydė kiaulių gripą

Bilbao „Bizkaia Basket“ komandos gynėjas Renaldas Seibutis jau pradėjo treniruotis. Krepšininkui sėkmingai pavyko įveikti kiaulių gripo virusą. Pranešama, jog lietuvis bei dar trys jo bendraklubiai, sirgę kiaulių gripu, jau turėtų dalyvauti artėjančiame Ispanijos čempionato susitikime su Sevilijos „Cajasol“ krepšininkais. Primename, kad dėl H1N1 viruso išretėjusios Bilbao komandos buvo atidėtos Ispanijos krepšinio lygos rungtynės.
2009-11-12

R. Seibutis susirgo kiaulių gripu

TV3 žinios praneša, jog Bilbao „Bizkaia Basket“ komandos legionierius iš Lietuvos Renaldas Seibutis susirgo kiaulių gripu. Skelbiama, jog liga užsikrėtė dar trys lietuvio bendraklubiai. Manoma, kad H1N1 virusas krepšininkus užpuolė viešnagės Ukrainoje metu. Tuomet „Bizkaia Basket“ Europos taurės turnyro atrankoje kovėsi su Ramūno Butauto vadovaujamu Donecko „BC Donetsk“ klubu.