caja laboral

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „caja laboral“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „caja laboral“.

Pergalė prieš „Žalgirį“ žada „Neptūno“ atgimimą?

Sekmadienį Klaipėdos „Neptūnas“ tapo pirmąja komanda šio sezono Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) svečiuose įveikusia Kauno „Žalgirį“. Ar ši pergalė žada šalies vicečempionų atgimimą? Aukščiausio lygio naujokai „Neptūnas“ žalgiriečius parbloškė 78:69. Klaipėdiečiai vienu metu turėjo ir 17-os taškų persvarą (46:29). „Labai gerbiu „Neptūną“. Jis pastaraisiais sezonais pasiekia puikių rezultatų.
2017-03-06

Dar vienas pastiprinimas: „Neptūne“ – patyręs snaiperis

Klaipėdos „Neptūnas“ lemiamą sezono atkarpą pasitinka sulaukęs solidaus pastiprinimo. Trečiadienį uostamiesčio klubas sukirto rankomis su puikiai klubo sirgaliams pažįstamu Danieliu Ewingu ir patyrusiu gynėju Chrisu Loftonu. Kentukyje gimęs ir Tenesio universitetą 2008 m. baigęs 188 cm ūgio Ch. Loftonas rungtyniavo žinomuose Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija), Krasnodaro „Lokomotiv–Kuban“ (Rusija) ir Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) klubuose.
2017-02-22

CSKA atsitiesė po sutriuškinimo ir iškovojo kelialapį į Eurolygos finalinį ketvertą

Eurolygos ketvirtfinalio ketvirtajame mače Maskvos CSKA klubas išvykoje 94:85 (22:20, 14:14, 31:20, 27:31) pranoko Vitorijos „Caja Laboral“ krepšininkus, laimėjo seriją 3:1 bei iškovojo kelialapį į finalinį ketvertą. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutes šeimininkai atkūrė intrigą (80:85), bet čia pat Milošas Teodosičius smeigė tritaškį ir sudėjo visus taškus ant „i“. Nugalėtojams Nenadas Krstičius (27 naud. bal.), Sonny Weemsas ir Viktoras Chriapa (12 atk. kam., 29 naud. bal.
2013-04-19

CSKA nepaliko vilčių „Caja Laboral“ ekipai ir atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto

Antrosiose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse penktadienį Rusijos čempionas Maskvos CSKA klubas namuose 90:68 (20:26, 24:11, 25:13, 21:18) nugalėjo Vitorijos "Caja Laboral" (Ispanija) ekipą.   Po 16 taškų nugalėtojams pelnė Nenadas Krstičius, Zoranas Ercegas ir Saša Kaunas, 14 - Milošas Teodisičius, 11 - Vladimiras Micovas. Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Maciejus Lampe (19 tšk.), Fernando San Emeterio (13 tšk.
2013-04-12

CSKA krepšininkai užtikrintai įveikė „Caja Laboral“ klubą

Pirmosiose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse trečiadienį Rusijos čempionas Maskvos CSKA klubas namuose 89:78 (26:19, 24:16, 23:23, 16:20) nugalėjo Vitorijos "Caja Laboral" (Ispanija) krepšininkus. 19 taškų prie pergalės prisidėjo Sonny'is Weemsas, 17 - Milošas Teodisičius, po 16 - Nenadas Krstičius bwei Aleksandras Kaunas. Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Fabienas Causeuras (17 tšk.), Andresas Nočioni (16 tšk.
2013-04-10

V. Čižausko komanda patyrė septynioliktą pralaimėjimą Ispanijoje

Septynioliktąją nesėkmę Ispanijos vyrų krepšinio lygos XXVIII turo rungtynėse patyrė bei į keturioliktąją vietą smuktelėjo Vytenio Čižausko Valjadolido "Blancos de Rueda" klubas, šeštadienį svečiuose 80:84 (18:23, 24:25, 18:13, 20:23) nusileidęs antrojoje pozicijoje esančiai Vitorijos "Caja Laboral" (21 pergalė ir 7 pralaimėjimai) komandai.   Lietuvos krepšininkas svečiams pelnė 5 taškus, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po sykį suklydo ir prasižengė.
2013-04-07

„Fenerbahce Ulker“ klubą sumušė ir baskai

Lengvą pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo F grupės rungtynėse iškovojo Vitorijos „Caja Laboral“ komanda (6/5), namie 87:67 (16:10, 30:12, 21:17, 20:28) įveikusi Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (2/9) ekipą. Intrigos susitikime nebeliko jau po dviejų kėlinių. Ilgoji pertrauka prasidėjo ispanams pirmaujant net 46:22. Nugalėtojams 14 taškų (7/8 dvit.) pelnė Tiboras Pleissas, po 12 – Andresas Nočionis, Maciejus Lampe ir Fabienas Causeur, 11 – Thomas Heurtelis.
2013-03-14

„Real“ be M. Pociaus įveikė „Caja Laboral“ klubą

Lietuvio Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ klubas išvykoje rezultatu 100:92 (18:21, 21:31, 30:21, 31:19) įveikė Vitorijos „Caja Laboral“ komandą. Traumuotas M. Pocius rungtynėms nebuvo registruotas. „Real“ išlieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, „Caja Laboral“ – antroje pozicijose.
2013-03-10

„Caja Laboral“ nutraukė nesėkmių seriją Eurolygoje

Penkių nesėkmių iš eilės seriją Eurolygos "Top 16" etape nutraukė Vitorijos „Caja Laboral“ (5/5) klubas, kuris svečiuose 83:73 (18:10, 25:13, 15:27, 25:23) įveikė F grupės autsaiderę Stambulo „Bešiktaš“ (0/10) komandą. Po šios pergalės Vitorijos klubas dalijasi ketvirtąją grupės poziciją su Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkais. Nugalėtojams 22 taškus surinko Andresas Nočioni (tritaškiai 5/6, 6 atk. kam.), 15 - Tiboras Pleissas (dvitaškiai 6/8), 14 - Maciejus Lampe (6 atk. kam.
2013-03-08

Gyvybiškai svarbiose rungtynėse „Caja Laboral“ klubą pražudė D. Logano tritaškis

Itin svarbią pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo F grupėje pasiekė Tel Avivo „Maccabi“ ekipa, išvykoje 66:62 (11:10, 17:21, 15:16, 23:15) palaužusi Vitorijos „Caja Laboral“. Paskutinę minutę „Caja Laboral“ dar pirmavo minimaliu skirtumu (62:61), tačiau likus 24 sek. itin svarbų tritaškį pataikė „Maccabi“ gynėjas Davidas Loganas, išvedęs svečius į priekį – 64:62. Aikštės šeimininkai turėjo progą išlyginti arba persverti rezultatą, bet skubotas Thomo Heurtelio tritaškis skriejo pro šalį.