Traumų kamuojama Vitorijos „Caja Laboral“ ekipa prarado dar vieną žaidėja - rungtynių su Milano „Emporio Armani“ metu susižeidė Andresas Nočioni.

Trečiajame kėlinyje sužaidus 4 minutes prieš argentinietį grubiai prasižengė Malikas Hairstonas. Parkritęs ant žemės puolėjas negalėjo savo jėgomis pakilti nuo parketo. Teigiama, kad krepšininkas negalėjo pajudinti nei rankų, nei kojų. Aukštaūgį medikai iš aikštės išgabeno neštuvais bei išvežė į ligoninę.

Nustatyta, kad A.Nočioni susižeidė kaklą. Medikai kol kas nedrįsta teigti, kokio rimtumo sportininko trauma, tačiau pažymėjo, kad „Caja Laboral“ atstovas jaučiasi jau geriau.

Be A.Nočioni likusi Vitorijos ekipa iškovojo pergalę 95:85. Iki traumos Argentinos rinktinės narys per 16 žaidimo minučių buvo spėjęs įmesti 12 taškų ir surinkti 18 naudingumo balų.