Čempiono titulą ginantis ispanas Carlosas Alcarazas (ATP-2) ir rusas Daniilas Medvedevas (ATP-4) susikaus Indian Velso turnyro finale. Šeštadienį abu tenisininkai laimėjo įtemptas trijų setų kovas.

C. Alcarazas atsitiesė ir 1:6 6:3 6:2 įveikė Janniką Sinnerį.

„Australian Open“ nugalėtojas J. Sinneris buvo karščiausias šių metų turo žaidėjas ir atrodė, kad bus pasirengęs laimėti mačą, tačiau po pirmojo seto C. Alcarazas įsibėgėjo ir užtikrintai finišavo pergale.

Tuo tarpu D. Medvedevas antrajame pusfinalyje 1:6 7:6(3) 6:2 įveikė amerikietį Tommy Paulą. Rusas pergalę ištraukė tik pratęsime.

Šie tenisininkai susitiko šio turnyro finale ir praeitais metais. Tada triumfavo C. Alcarazas, finalą prieš D. Medvedevą laimėjęs 6:3, 6:2.