Beveik keturias valandas sekmadienio naktį Atlantoje trukęs Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) "Visų žvaigždžių" mačas po dviejų pratęsimų baigėsi Vakarų rinktinės pergale 155:145 (18:23, 37:29, 31:41, 34:27; 18:18, 17:7).

Pirmąkart NBA "žvaigždžių" rungtynėse dalyvavo ir Lietuvos krepšininkas - Žydrūnas Ilgauskas iš "Cleveland Cavaliers" ekipos. Tačiau Rytų rinktinėje žaidęs lietuvis aikštėje išbuvo tik nepilnas keturias minutes - jis rungtyniavo nuo antrojo kėlinio pradžios ir per tą laiką perėmė 1 kamuolį, prametė 1 dvitaškį ir kartą prasižengė, stabdydamas po krepšiu Šakilą O'Nilą (Shaquille O'Neal).

Naudingiausiu mačo žaidėju pripažintas "Minnesota Timberwolves" puolėjas Kevinas Garnetas (Kevin Garnett), pelnęs 37 taškus. Rytams 35 taškus pelnė Alenas Aiversonas (Allen Iverson) iš "Philadelphia 76ers".

Stebėti NBA "Visų žvaigždžių" savaitgalio į Atlantą buvo atvykę Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Algimantas Pavilonis ir buvęs NBA krepšininkas Šarūnas Marčiulionis.

TV4 transliacijos metu A. Pavilonis sakė, kad pokalbyje su Ž. Ilgausku buvo aptartos jo galimybės atstovauti Lietuvos rinktinei, o jos priklausys nuo medikų išvadų dėl krepšininko sveikatos pasibaigus NBA sezonui.