alenas aiversonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alenas aiversonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alenas aiversonas“.

Lietuvos žvaigždės - NBA žvaigždyne

Antradienį prasidės kova dėl NBA čempionų žiedų. Su stipriausiais pasaulio krepšininkais vėl grumsis trys lietuviai - Žydrūnas Ilgauskas, Darius Songaila ir Linas Kleiza. Jų atstovaujamos komandos irgi svajoja apie čempionų žiedus, bet šiemet svajonės vargu ar sutaps su tikrove. "Vakaro žinios" pristato tris "lietuviškas" NBA ekipas. "Cleveland Cavaliers" Pagal žaidėjams mokamų milijonų skaičių Klivlando ekipa turėtų būti NBA elite. 2006-2007 metų sezone ji ten ir atsidūrė.
2008-10-25

"Philadelphia 76ers" ir "Dallas Mavericks" išsiveržė į priekį 2-1

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate atkrintamosiose varžybose šeštadienį "Philadelphia 76ers" ir "Dallas Mavericks" krepšininkai laimėjo konferencijų pusfinalių trečiąsias rungtynes ir serijose pirmauja 2-1. Vakarų konferencijos pusfinalyje "Mavericks" svečiuose po dviejų pratęsimų palaužė "Sacramento Kings" ekipą 141:137, o rezultatyviausias rungtynėse buvo Dalaso klubo snaiperis Nikas van Ekselis (Nick Van Exel), kuris pelnė 40 taškų.
2003-05-11

Ilgiausias NBA istorijoje "žvaigždžių" mačas baigėsi Vakarų pergale 115:145, o Ž. Ilgauskui taškų pelnyti nepavyko

Beveik keturias valandas sekmadienio naktį Atlantoje trukęs Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) "Visų žvaigždžių" mačas po dviejų pratęsimų baigėsi Vakarų rinktinės pergale 155:145 (18:23, 37:29, 31:41, 34:27; 18:18, 17:7). Pirmąkart NBA "žvaigždžių" rungtynėse dalyvavo ir Lietuvos krepšininkas - Žydrūnas Ilgauskas iš "Cleveland Cavaliers" ekipos.