Anglijos „Premier“ lygoje įvyko akistata tarp dviejų turnyrinėje lentelėje greta žengiančių komandų, pretenduojančių į kito sezono Čempionų lygą. Ketvirtoje vietoje žengianti Birmingamo „Aston Villa“ namuose 4:0 buvo sutriuškinta „Tottenham Hotspur“ ekipos.

Pirmajame kėlinyje daugiau atakavo šeimininkai, bet nei jiems, nei jų varžovams nepavyko atlikti nė vieno smūgio į vartų plotą.

Situacija pasikeitė antrajame kėlinyje. Jau per pirmąsias jo 8 minutes „Tottenham“ dukart siuntė kamuolį į varžovų vartus. Iš pradžių skersuotą kamuolį pasiekė ir greitos atakos metu pasižymėjo Jamesas Maddisonas, o šeimininkų vėliau klaida savo aikštės pusėje leido „Tottenham“ surengti dar vieną rezultatyvią ataką, kurios metu tikslą pasiekė Brennanas Johnsonas.

„Aston Villa“ situacija dar labiau komplikavosi sužaidus daugiau nei valandą, nes raudoną kortelę užsidirbo Johnas McGinnas. Jis iš aikštės buvo išvytas po grubios pražangos prieš oponentą.

Kiekybinę persvarą svečiai realizavo dar dviem įvarčiais per pridėtą laiką. Galingą šūvį atliko Heung-Min Sonas, kuris vėliau asistavo tašką rungtynėse padėjusiam Timo Werneriui.

Po šių rungtynių „Tottenham“ nuo „Aston Villa“ skiria du taškai, bet jie yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau nei jų oponentai.