0

Londono olimpinių žaidynių vyrų dziudo varžybų svorio kategorijos iki 66 kg nugalėtoju sekmadienį tapo gruzinas Laša Šavdatuašvilis. Gruzijos sportininkas olimpinių žaidynių medalį iškovojo pirmą kartą.

20-metis dziudo imtynininkas finale nugalėjo 31-erių metų vengrą Miklošą Ungvarį (Miklos Ungvari).

Bronzos medalius pelnė pasaulio čempionas 22-ejų metų japonas Masašis Ebinuma (Masashi Ebinuma) ir 23-ejų metų Pietų Korėjos atstovas Čo Dzunho (Cho Jun-ho).

Pirmąjį aukso medalį Londone Šiaurės Korėjai iškovojo dziudo imtynininkė An Kum Ae. 32-ejų metų Pekino olimpinių žaidynių vicečempionė svorio kategorijos iki 52 kg finale įveikė 25-erių metų kubietę Janet Bermoi Akostą (Yanet Bermoy Acosta).

Bronzos medaliais pasipuošė 20-metė prancūzė Prisila Njeto (Priscilla Gneto) ir 26-erių metų italė Rozalba Forčiniti (Rosalba Forciniti).