Memfyje vykusiose atkrintamųjų rungtynėse „Grizzlies“ išsaugojo savo šansus patekti į kitą etapą. Rezultatu 116:99 (38:24, 23:28, 33:24, 22:23) jie įveikė Los Andželo „Lakers“ ir pratęsė seriją.

„Lakers“ atkrintamųjų serijoje pirmauja 3-2, o „Grizzlies“ išvengė ankstyvo pasitraukimo iš kovų.

Memfio gretose galingai žaidė Desmondas Bane‘as, kuris per 42 min. sumetė 33 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Dar 31 tašką į komandos sąskaitą įrašė Ja Morantas.

Pirmąjį kėlinį komandos pradėjo apylygiai, tačiau, kai rezultatas buvo 23:20, Memfis pradėjo rodyti savo dominavimą. Spurtu 15:4 kėlinį jie laimėjo 38:24, o po dviejų kėlinių arenos šeimininkai laimėjo 9 taškų persvara.

Atsilikinėję Los Andželo krepšininkai ketvirtajame kėlinyje spurtavo 20:7, tačiau jiems nepavyko priartėti arčiau nei per 12 taškų. Į tokį „Lakers“ žaidimą „Grizzlies“ atsakė 8 taškais iš eilės likus maždaug pusantros minutės iki mačo pabaigos.

„Lakers“ gretose geriausiai pasirodė Anthony Davisas. Krepšininkas per 35 minutes sumetė 31 tašką ir atkovojo net 19 kamuolių. LeBronas Jamesas per 36 minutes pelnė dvigubą dublį – 15 taškų, 10 atkovotų kamuolių.

Šeštąsias serijos rungtynes komandos žais Los Andžele penktadienį.

„Grizzlies“: Desmondas Bane’as 33 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Ja Morantas 31 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Jarenas Jacksonas jaunesnysis 18 (10 atk. kam.), Dillonas Brooksas 8, Xavieras Tillmanas 8 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Lakers“: Anthony Davisas 31 (19 atk. kam.), Austinas Reavesas 17 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), LeBronas Jamesas 15 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), D’Angelo Russellas 11 (4 atk. kam., 10 rez. perd.), Rui Hachimura 9.