Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:1 (2:0) sutriuškino „Crystal Palace“ futbolininkus. Prieš šį susitikimą svečiai iš Pietų Londono atleido gerų rezultatų ekipai neatnešusį Patricką Vieira.

Tai buvo jau devintas Londono derbis, kurį šį sezoną laimėjo Mikelio Artetos auklėtiniai. Tai naujas visų laikų vieno sezono „Premier“ lygos rekordas.

Šiose rungtynėse žibėjo Anglijos rinktinės saugas Bukayo Saka. „Kanonierių“ mažylis saviškius išjudino jau 28-ą rungtynių minutę, kai atliko rezultatyvų perdavimą komandos draugui Gabrieliui Martinelli.

„Kanonieriai“ padvigubino savo persvarą pirmo kėlinio pabaigoje, kai 43 minutę puikiu smūgiu oponentų vartininką nuginklavo tas pats Saka.

Dar vieną įvartį lygos lyderiai pelnė 55 minutę, kai pasižymėjo ir atraminis saugas Granitas Xhaka.

Jeffas Schluppas 63-ąją minutę pasinaudojo sumaištimi varžovų baudos aikštelėje ir nukreipė kamuolį į vartų tinklą bei sušvelnino rezultatą 1:3.

B. Saka 74-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką, o „Arsenal“ iškovojo triuškinamą pergalę 4:1.

„Arsenal“ po 28 sužaistų rungtynių turi surinkęs 69 taškus ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje bei nuo antroje vietoje esančio „Man City“ yra atsiplėšęs aštuoniais taškais.