Lisabonos „Sporting“ UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse laimėjo dramatišką baudinių seriją ir iš tolimesnių kovų eliminavo Londono „Arsenal“ futbolininkus.

Trincao 13-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Granitas Xhaka 19-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Gabrielis Jesusas 30-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Antonio Adanas atrėmė kamuolį.

Pedro Goncalvesas 62-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš beveik vidurio aikštės nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Paulinho 65-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Marcusas Edwardsas 72-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Aaronas Ramsdale‘as sėkmingai apsaugojo savo ginamus vartus.

Pagrindinis atsakomųjų rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, tuo tarpu bendras šios poros rezultatas buvo 3:3.

Pratęsimo metu Leandro Trossardas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Thomas Partey 106-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų ir nukreipti kamuolio tiksliai nepavyko.

Gabrielis 117-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė svečių vartininkas.

Manuelis Ugarte 119-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, bei svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Pagrindinį rungtynių laiką ir per pratęsimą nugalėtojo išsiaiškinti nepavyko, todėl komandų laukė vienuolikos metrų baudinių serija.

Baudinių serijos metu „Sporting“ šaltakraujiškai realizavo visus penkis smūgius. Tuo tarpu „Arsenal“ gretose vieninteliam pasižymėti nepavyko Gabrieliui Martinelli.