Savaitgalį startavo Italijos krepšinio čempionatas. Jį pergale pradėjo Venecijos „Umana Reyer“, kurios garbę gina Gediminas Orelikas. 27-erių lietuvis buvo vienas rezultatyviausių ir naudingiausių rungtynių krepšininkų.

„Umana Reyer“ sekmadienį svečiuose 80:62 (20:17, 24:16, 23:13, 13:16) nugalėjo Varezės „Openjobmetis“.

G. Oreliko komanda atitrūko antrojo kėlinio pabaigoje ir po ketvirčio pirmavo 44:33.

Paskutiniojo kėlinio viduryje „Umana Reyer“ įgijo rekordinį 26 taškų pranašumą – 78:52.

Venecijos krepšininkai pataikė 16 tolimų metimų iš 30-ies (53,3 procento) ir atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 23:7.

G. Orelikas buvo antras rungtynėse pagal rezultatyvumą ir naudingumą. Lietuvis pelnė 17 taškų, pataikęs 5 tritaškius iš 7. Puolėjas atkovojo 6 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Už G. Oreliką rezultatyviau bei naudingiau žaidė komandos draugas Dominique’as Johnsonas. Jis sumetė 22 taškus ir įsirašė 23 naudingumo balus.