Kol Rusijoje vyksta pasaulio futbolo čempionatas, šios šalies krepšinio rinktinė žaidžia draugiškas rungtynes. Rusai pirmadienį Rygoje 79:71 (28:21, 18:21, 9:18, 24:11) nugalėjo Latvijos komandą.

Svečiai daug geriau pradėjo mačą ir pirmojo kėlinio viduryje įgijo rekordinę persvarą – 19:4.

Latviai atsigavo, o trečiojo ketvirčio pradžioje spurtavo 10:0 (52:48).

Šeimininkai ketvirtajame kėlinyje pabėgo rekordiniu atstumu (67:55), bet kėlinio viduryje pradėjo strigti, pusšeštos minutės nepelnė taškų ir pralaimėjo atkarpą 0:15 (69:79).

Latvijos rinktinei vienintelis Janis Strelniekas pelnė dviženklį taškų skaičių – 22. Gynėjas pataikė aštuonis metimus iš 14-os, išprovokavo penkias pražangas, bet pažeidė taisykles ir suklydo taip pat po penkis kartus. Latvis surinko 16 naudingumo balų.

Rusijos komandai 23 taškus pelnė Dmitrijus Chvostovas (7/8 metimų, 5/5 baudų, 5 klaidos), 14 – Semionas Antonovas (6/8 met.), 11 – Sergejus Karasiovas.

Rusijos rinktinė žaidžia pasaulio čempionato atrankos Europos zonos E grupėje, kartu su prancūzais, bosniais ir belgais. Rusai laimėję du mačus iš keturių.

Latviai rungtyniauja B grupėje. Jų varžovai – ukrainiečiai, turkai bei švedai. Latvijos komanda taip pat laimėjusi du susitikimus iš keturių.