sergejus karasiovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergejus karasiovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergejus karasiovas“.

Į „Chimki“ gretas po traumų grįžta du puolėjai

Maskvos srities „Chimki“ sulaukė beveik mėnesį dėl traumų praleidusių puolėjų. Į rikiuotę grįžo Anthony Gillas ir Sergejus Karasiovas. „Dėl trumpos pertraukos, galėjome išsigydyti traumas. Dabar turime beveik pilną sudėtį, trūksta tik Jeremy Evanso, vieno geriausių mūsų kovotojų dėl kamuolių“, – teigė komandos strategas Rimas Kurtinaitis.
2020-02-28

Galingą spurtą ketvirtajame kėlinyje surengę rusai nugalėjo latvius

Kol Rusijoje vyksta pasaulio futbolo čempionatas, šios šalies krepšinio rinktinė žaidžia draugiškas rungtynes. Rusai pirmadienį Rygoje 79:71 (28:21, 18:21, 9:18, 24:11) nugalėjo Latvijos komandą.
2018-06-25

Pirmoji Rusijos rinktinės pergalė – prieš belgus

Pirmąją pergalę 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyro rungtynėse iškovojo Rusijos rinktinė. Ji pirmadienį Žemutiniame Naugarde 74:69 (16:23, 20:13, 26:11, 12:22) palaužė Belgijos krepšininkus. Svečiai pirmavo du kėlinius. Trečiojo pradžioje iniciatyvą perėmė Rusijos krepšininkai. Jie ketvirtį laimėjo 26:11 (62:47). Rusai ketvirtajame kėlinyje atsipalaidavo, jį pralaimėjo 12:22, bet pergalę išsaugojo. Šeimininkai atliko 21, svečiai – 11 rezultatyvių perdavimų.
2017-11-27

Jaunučiai pralaimėjo rusams 70:80

Ketvirtadienį Kaune prasidėjusio Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionato pirmojo turo rungtynėse B grupėje nugalėtojos titulą ginanti Lietuvos rinktinė 70:80 (18:13, 24:18, 9:25, 19:24) pralaimėjo Rusijos ekipai, kurią treniruoja Rolandas Radvila. Rungtynės vyko Arvydo Sabonio krepšinio mokykloje. Mūsų šalies komandoje, kurią treniruoja Dariaus Dikčiaus ir Egidijus Ženevičius, pasižymėjo Tauras Jogėla. Jis pelnė 24 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.