Ir dar vieną pergalę Lenkijos čempionate iškovojo Giedriaus Gusto atstovaujama Zgorzelečo „PGE Turow“ (9/0) ekipa, kuri namuose 87:60 (22:12, 29:13, 16:14, 20:21) sutriuškino Vloclaveko „Anwil“ (6/3) klubą.

Lietuvis buvo rezultatyviausias komandoje ir per 21 minutę įmetė 17 taškų (dvitaškiai 5/5, tritaškiai 1/1, baudos 4/4), atkovojo vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė ir išprovokavo dvi varžovo pražangas.

Nugalėtojams Konradas Wysockis pelnė 14 taškų, Danielis Kickertas pridėjo 13, Michalas Chylinskis - 11.

Pralaimėjusiems Krzysztofas Szubarga surinko 12 taškų, Corsley Edwardsas pelnė 10, Bartlomiejus Woloszynas ir Nickas Lewiass - po 8.