Įspūdingai žaidę Minesotos „Timberwolves“ talentai vedė komandą į pergalę. Ji svečiuose 123:119 (25:25, 28:33, 30:33, 40:28) įveikė Fynikso „Suns“ ekipą.

Pirmasis šaukimas Anthony Edwardsas nugalėtojams pelnė 42 taškus ir  sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes. Jis pataikė 15 metimų iš 31.

Taip pat nesulaikomas buvo Karlas-Anthony Townsas, kuris pelnė 41 tašką. Tai vos antras kartas klubo istorijoje, kai du krepšininkai vienose rungtynėse surinko po 40 taškų.

„Timberwolves“ po „Visų žvaigždžių“ pertraukos laimėjo trejas rungtynes iš penkių, bet vis dar turi blogiausią rezultatą NBA.

Lemiamas mače buvo ketvrtasis kėlinys. Jam prasidedant svečiai atsilikinėjo dar 83:94. Bet pamažu ėmė vytis varžovus, o po A. Edwardso baudos metimų jau pirmavo 110:109.

„Suns“ dar pabaigoje turėjo šansų bent išlyginti rezultatą, bet Minesotos klubo pergalę įtvirtino Juancho Hernangomezo dėjimas likus žaisti 2,5 sekundėms.

Pralaimėjusiems Devinas Bookeris pelnė 35 taškus ir komandai tai yra vos penkta nesėkmė per paskutines 23 dvikovas.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 42 (7 atk. kam.), Karlas-Anthony Townsas 41 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Juanas Hernangomezas 14, Nazas Reidas 10.

„Suns“: Devinas Bookeris 35, Mikalas Bridgesas ir Chrisas Paulas po 17, Deandre’as Aytonas 14.