Lietuvos jauniai šiandien po dramatiškos kovos 6:5 (2:1, 1:4, 3:0) palaužė Slovėnijos rinktinę ir gali būti beveik ramūs dėl vietos I divizione.

Lietuvos rinktinė pirmo kėlinio viduryje pirmavo 2:0, tačiau antro kėlinio pradžioje 3:2 jau pirmavo slovėnai. Po 2 kėlinių jie buvo priekyje 5:3. Per paskutinį kėlinį lietuviai greitai sumušė 3 įvarčius ir šventė įspūdingą pergalę.

Lietuvos rinktinei 3 įvarčius pelnė Tadas Kumeliauskas (7.21, 43.25 57.36), 2 - Jonas Viknius (10.10, 33.55), 1 - Arnoldas Bosas (44.30). T. Kumeliauskas dar atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir gavo 4 min. baudos.

Lietuviai ritulį į varžovų vartus metė 47 kartus, slovėnai - 30.

Pergalė prieš slovėnus reiškia, kad lietuviai beveik garantuotai lieka I divizione. Mat dabar kartu su mūsiškiais ir slovėnais po 1 pergalę turi lenkai. Tarpusavio rungtynių rezultatai lemia, kad į II divizioną turi iškristi slovėnams 0:5 pralaimėję lenkai. Šiandien jie minimalia persvara 0:1 nusileido ukrainiečiams.

Antradienį slovėnai žais su čekais, o lenkai - su kazachais. Tad tikimybė, jog kuri nors iš šių komandų pelnys taškų, yra minimali. O tai naudinga lietuviams. Mūsiškiai čempionatą užbaigs rungtynėmis su ukrainiečiais.