arnoldas bosas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arnoldas bosas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arnoldas bosas“.

Į Lenkiją ledo ritulio rinktinė vyksta su jaunatviška sudėtimi ir būriu debiutantų

Lietuvos ledo ritulio rinktinė baigė pasiruošimą balandžio 18-21 dienomis Lenkijoje įvyksiančiam tarptautiniam „Trijų jūrų taurės“ turnyrui. Penktadienį rinktinės trenerių štabas paskelbė galutinę rinktinės sudėtį, kuri jau atvykusi į Lenkiją sulauks solidaus papildymo. Katovicų mieste prie komandos draugų prisijungs prieš kelias dienas sezoną Vokietijoje baigęs Arnoldas Bosas.
2021-04-16

Atkrintamųjų varžybų starte – fantastiškas ledo ritulininko Boso pasirodymas

Elitinėje Švedijos ledo ritulio lygoje (SHL) Stokholmo „Djurgarden“ su Mantu Armaliu 7:2 sutriuškino „HC Frolundą“ ir išlygino aštuntfinalio serijos iki 2 pergalių rezultatą – 1:1. Be keitimų žaidęs lietuvis atrėmė 32 iš 34 varžovų smūgių į vartus.
2021-04-08

„Mūsų svajonių komandos“ pergalei prireikė pratęsimo

Lietuvos ledo ritulio rinktinė – dar arčiau pasaulio čempionato 1B diviziono aukso medalių. „Mūsų svajonių komanda“ penktadienį 5:4 (1:1, 1:1, 2:2, 1:0) po pratęsimo palaužė Ukrainos ekipą. Šeimininkai įvarčių sąskaitą atidarė 9-ąją minutę. Po Marko Kaleinikovo perdavimo įmušė Danielis Bogdziulis. Prie atakos prisidėjo ir Dainius Zubrus. Lietuviai persvara ilgai nesidžiaugė – 12-ąją minutę rezultatą išlygino Viktoras Zakharovas.
2018-04-27

Po ledo ritulininkų kojomis krito ir japonai

Nors japonai prieš pasaulio ledo ritulio čempiono 1B diviziono kovas buvo laikomais vieni favoritų, Lietuvos rinktinė įrodė, kad ji yra ne iš kelmo spirta. „Mūsų svajonių komanda“ trečiadienį Japonijos ekipą sutriuškino 6:1 (2:0, 2:0, 2:1). Šeimininkai per pirmuosius du kėlinius pelnė po porą įvarčių. Pirmajame trečdalyje pasižymėjo Edgaras Rybakovas (3 minutė) ir Arnoldas Bosas (4 min.). Antrajame tikslūs buvo A. Bosas (27 min.) bei Povilas Verenis (28 min.
2018-04-25

„Mūsų svajonių komanda“ įmušė aštuonis įvarčius, smaginosi ir žvaigždės

„Mūsų svajonių komanda“ iškovojo antrąją pergalę pasaulio ledo ritulio čempionato IB divizione. Lietuvos rinktinė 8:3 (3:1, 3:1, 2:1) sutriuškino Rumunijos ekipą. Svečiai į Kauną neatsivežė keturių natūralizuotų ukrainiečių. Jiems dėl formalumų neleido žaisti tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF). Prieš rungtynes daugiausia sirgalių aplodismentų sulaukė Dainius Zubrus. Aistruolių rankos netrukus vėl darbavosi – 3-ąją minutę įmušė Edgaras Rybakovas, 4-ąją – Povilas Verenis.
2018-04-23

„Mūsų svajonių komanda“ laimėjo visas kontrolines rungtynes. Kaip sekėsi varžovams?

Iki nenumaldomai artėjančio pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono kovų pradžios liko keturios dienos. Keturios – tiek pergalių iš tiek pat galimų kontrolinėse rungtynėse prieš pasaulio čempionatą iškovojo Lietuvos nacionalinė rinktinė Šiemet besiruošdami planetos pirmenybių kovoms lietuviai suplanavo ketverias draugiškas rungtynes. Kaip dauguma šia šaka besidominčių gerbėjų puikiai žino – visus keturis susitikimus lietuviai laimėjo ir be pralaimėjimų baigė savo pasiruošimo ciklą.
2018-04-18

Darius Kasparaitis debiutavo įvarčiu ir rezultatyviais perdavimais

Legendinis Lietuvos ledo ritulininkas Darius Kasparaitis savo debiutą rinktinėje pažymėjo įvarčiu ir dviem rezultatyviais perdavimais, o lietuviai pirmose „CROWNS Baltic Challenge cup 2017“ turnyro Klaipėdoje rungtynėse 7:2 (3:0, 1:0, 3:2) nugalėjo Estijos rinktinę. Šių rungtynių geriausiu žaidėju Lietuvos rinktinėje pripažintas Markas Kaleinikovas. Lietuviai užtikrintai pradėjo rungtynes ir nuo pat pirmų minučių perėmė iniciatyvą.
2017-11-10

Lietuviams teko pripažinti Didžiosios Britanijos pranašumą

Trečiose pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono rungtynėse Belfaste (Didžioji Britanija) Lietuvos ledo ritulio rinktinė 2:5 (1:4, 0:0, 1:1) nepasipriešino brandesnį ledo ritulį pirmojoje rungtynių dalyje demonstravusiems britams ir pratęsė nesėkmingų rungtynių seriją su Didžiąja Britanija.
2017-04-27

Lietuvos ledo ritulininkai prognozuoja: dalyvausim kitose žiemos olimpinėse žaidynėse

Sekmadienį Lietuvos ledo ritulio rinktinė Šiaurės Airijoje, Belfaste, pradės Pasaulio ledo ritulio čempionato kovas. Rinktinė ambicinga: jos tikslas – aukso medaliai. Tiesa, sportininkai turi ir dar didesnių svajonių, pavyzdžiui, olimpinės žaidynės. Tikslas – 2022 m. žiemos olimpiada Lietuvos rinktinės kovas sirgaliai galės stebėti tiesiogiai per TV6 ir portale tv3.lt. Žaidėjai tikina, kad turėdami tokius trenerius jie tiesiog priversti siekti geriausių rezultatų.
2017-04-21

Kai savas tampa taikiniu: Donatas Kumeliauskas pasiuntė į nokdauną Arnoldą Bosą

Lietuvos nacionalinė vyrų ledo ritulio rinktinė sekmadienį pradėjo kovas pasaulio čempionate. Rungtynes su Estija lietuviai pradėjo ganėtinai vangokai, o iškalbingiausiu pirmojo kėlinio momentu tapo lietuvių susidūrimas puolime. Po priimto tikslaus perdavimo Arnoldas Bosas skubėjo į ataką, tačiau lietuvis nepastebėjo, kad jam į pagalbą jau skubą komandos draugas Donatas Kumeliauskas. Susidūrimas buvo skausmingas A. Bosui.