Lietuvos ledo ritulio rinktinė – dar arčiau pasaulio čempionato 1B diviziono aukso medalių. „Mūsų svajonių komanda“ penktadienį 5:4 (1:1, 1:1, 2:2, 1:0) po pratęsimo palaužė Ukrainos ekipą.

Šeimininkai įvarčių sąskaitą atidarė 9-ąją minutę. Po Marko Kaleinikovo perdavimo įmušė Danielis Bogdziulis. Prie atakos prisidėjo ir Dainius Zubrus.

Lietuviai persvara ilgai nesidžiaugė – 12-ąją minutę rezultatą išlygino Viktoras Zakharovas.

23-ąją minutę Lietuvos rinktinė pirmąkart čempionate atsidūrė besivejančios vaidmenyje. Tačiau į Nikitos Butsenko įvartį 29-ąją minutę tuo pačiu atsakė Paulius Gintautas.

Trečiajame kėlinyje lietuviai buvo daug arčiau pergalės. 46-ąją minutę vėl tiksliai metė P. Gintautas, 50-ąją – Ugnius Čižas.

Ukrainiečiai 56-ąją minutę atkūrė intrigą. Pasižymėjo Denysas Petrukhno.

Atrodė, kad rungtynės baigsis lietuvių pergale 4:3, bet Ukrainos rinktinė po minutės pertraukėlės rezultatą išlygino. Dmytro Nimenko įvartis krito likus 37 sekundėms iki mačo finišo.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, bet čia lietuviai neužtruko. 62-ąją minutę pergalę šeimininkams išplėšė Arnoldas Bosas. Prie įvarčio perdavimu vėl prisidėjo D. Zubrus.

Lietuvos rinktinė (11 taškų) pirmauja čempionate, lenkdama Estijos komandą (10 tšk.). Šios ekipos lemiamas rungtynes dėl aukso medalių ir patekimo į aukštesnį divizioną žais šeštadienį.