danielis bogdziulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danielis bogdziulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danielis bogdziulis“.

„Mūsų svajonių komandos“ pergalei prireikė pratęsimo

Lietuvos ledo ritulio rinktinė – dar arčiau pasaulio čempionato 1B diviziono aukso medalių. „Mūsų svajonių komanda“ penktadienį 5:4 (1:1, 1:1, 2:2, 1:0) po pratęsimo palaužė Ukrainos ekipą. Šeimininkai įvarčių sąskaitą atidarė 9-ąją minutę. Po Marko Kaleinikovo perdavimo įmušė Danielis Bogdziulis. Prie atakos prisidėjo ir Dainius Zubrus. Lietuviai persvara ilgai nesidžiaugė – 12-ąją minutę rezultatą išlygino Viktoras Zakharovas.
2018-04-27

Po ledo ritulininkų kojomis krito ir japonai

Nors japonai prieš pasaulio ledo ritulio čempiono 1B diviziono kovas buvo laikomais vieni favoritų, Lietuvos rinktinė įrodė, kad ji yra ne iš kelmo spirta. „Mūsų svajonių komanda“ trečiadienį Japonijos ekipą sutriuškino 6:1 (2:0, 2:0, 2:1). Šeimininkai per pirmuosius du kėlinius pelnė po porą įvarčių. Pirmajame trečdalyje pasižymėjo Edgaras Rybakovas (3 minutė) ir Arnoldas Bosas (4 min.). Antrajame tikslūs buvo A. Bosas (27 min.) bei Povilas Verenis (28 min.
2018-04-25

„Mūsų svajonių komanda“ įmušė aštuonis įvarčius, smaginosi ir žvaigždės

„Mūsų svajonių komanda“ iškovojo antrąją pergalę pasaulio ledo ritulio čempionato IB divizione. Lietuvos rinktinė 8:3 (3:1, 3:1, 2:1) sutriuškino Rumunijos ekipą. Svečiai į Kauną neatsivežė keturių natūralizuotų ukrainiečių. Jiems dėl formalumų neleido žaisti tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF). Prieš rungtynes daugiausia sirgalių aplodismentų sulaukė Dainius Zubrus. Aistruolių rankos netrukus vėl darbavosi – 3-ąją minutę įmušė Edgaras Rybakovas, 4-ąją – Povilas Verenis.
2018-04-23

Lietuvos ledo ritulininkai prognozuoja: dalyvausim kitose žiemos olimpinėse žaidynėse

Sekmadienį Lietuvos ledo ritulio rinktinė Šiaurės Airijoje, Belfaste, pradės Pasaulio ledo ritulio čempionato kovas. Rinktinė ambicinga: jos tikslas – aukso medaliai. Tiesa, sportininkai turi ir dar didesnių svajonių, pavyzdžiui, olimpinės žaidynės. Tikslas – 2022 m. žiemos olimpiada Lietuvos rinktinės kovas sirgaliai galės stebėti tiesiogiai per TV6 ir portale tv3.lt. Žaidėjai tikina, kad turėdami tokius trenerius jie tiesiog priversti siekti geriausių rezultatų.
2017-04-21

Lietuvos ledo ritulininkai pasaulio čempionate sutrypė estus

Lietuvos rinktinė pergale pradėjo trečiojo pagal pajėgumą pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės turnyrą Kroatijoje. Sekmadienį pirmosiose turnyro rungtynėse Lietuvos ledo ritulininkai 7:2 (2:1, 4:1, 1:0) nugalėjo Estijos ekipą.