Pirmąją pergalę po trijų nesėkmių iš eilės pasaulio jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio čempionato pirmojo diviziono šešių komandų A grupės turnyre Lenkijoje iškovojo Lietuvos rinktinė.

Sekmadienį pirmosiose ketvirtojo turo rungtynėse jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai 6:5 (2:1, 1:4, 3:0) įveikė bendraamžius iš Slovėnijos ir, iškovoję pirmuosius 3 taškus, pakilo į penktą vietą bei tęsia kovą dėl vietos I divizione.

Net tris įvarčius nugalėtojams, kurie po dviejų kėlinių atsilikinėjo 3:5, pelnė Tadas Kumeliauskas (7:21 - 1:0, 43:25 - 4:5, 57:36 - 6:5), du - Jonas Viknius (10:10 - 2:0 ir 33:55 - 3:3) ir vieną - Arnoldas Bosas (44:30 - 5:5).

Pirmadienį turnyre poilsio diena, o antradienį lietuviais lemiamas rungtynes žais su Ukrainos ekipa, kuri sekmadienį išmėgins jėgas su turnyro šeimininke Lenkija.

Jau sekmadienį mače tarp Čekijos ir Kazachstano komandų gali paaiškėti vienintelio kelialapio į Elito divizioną savininkė.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Čekija 3 3 0 0 0 21:3 9

2. Kazachstanas 3 3 0 0 0 18:2 9

3. Ukraina 3 1 0 0 2 5:8 3

4. Slovėnija 4 1 0 0 3 13:16 3

5. Lietuva 4 1 0 0 3 10:23 3

6. Lenkija 3 1 0 0 2 2:17 3