Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio rinktinė Rumunijoje vykstančio pasaulio II diviziono A grupės čempionato trečiosiose rungtynėse ketvirtadienį 8:1 (2:1, 4:0, 2:0) sutriuškino Rumunijos ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

Mūsų šalies komandai du įvarčius pelnė Povilas Verenis (23 ir 30 min.), po vieną - Tadas Kumeliauskas (9), Karolis Nekraševičius (13), Arnoldas Bosas (32), Pijus Rulevičius (40), Laisvydas Rimkus (42) ir Jevgenijus Čugajus (50). T. Kumeliauskas, Andrejus Židkovas ir Nerijus Ališauskas atliko po 2 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjimo dar nepatyrusi Lietuvos rinktinė yra vienvaldė turnyro lyderė.

Lietuviai penktadienį 17 val. susitiks su Serbijos ledo ritulininkais, kurie ketvirtadienį net 1:11 (0:4, 1:3, 0:4) pralaimėjo Japonijos rinktinei. Kitose rungtynėse Pietų Korėjos komanda 5:4 (0:1, 3:2, 2:1) įveikė Belgijos ekipą.

Pirmąją vietą užimsianti komanda iškops į I divizioną.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Lietuva 3 3 0 0 0 21-3 9

2. Pietų Korėja 3 2 0 0 1 11-12 6

3. Japonija 3 2 0 0 1 27-6 6

4. Belgija 3 1 0 0 2 11-16 3

5. Serbija 3 0 1 0 2 6-19 2

6. Rumunija 3 0 0 1 2 3-23 1.