Stambulo „Fenerbahče“ (3-5) nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją Eurolygoje – išvykoje 91:82 (25:21, 24:23, 20:18, 22:20) įveikė Maskvos CSKA (4/4).

Savo ruožtu Rusijos klubas pats patyrė trečią nesėkmę paeiliui. CSKA toliau verčiasi be Mariaus Grigonio ir Nikola Milutinovo.

CSKA pirmavo tik pirmas tris mačo minutes, o vėliau iniciatyvą perėmęs „Fenerbahče“ klubas likusį laiką pirmavo, bet nedideliu skirtumu – kelis kartus pranašumas buvo sumenkęs iki minimalaus.

Ketvirto kėlinio viduryje svečiai susikrovė dviženklį pranašumą 79:69, bet tada CSKA įsūdė tris tritaškius iš eilės ir priartėjo iki 78:81.

Visas maksviečių pastangas nubraukė Nando De Colo – prancūzas pataikė du tritaškius ir likus žaisti mažiau nei minutę nutolino „Fenerbahče“ 87:80, taip įtvirtindamas pergalę.

CSKA: Willas Clyburnas 26 (9 atk. kam.), Danielis Hackettas 15, Tornikė Šengelija 10, Aleksejus Švedas 9.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 18, Janas Vesely 17 (7 atk. kam.), Marko Guduričius ir Devinas Bookeris po 13, Marialas Shayokas 12.