8
K. Punteris ir R. Giedraitis (nuotr. Euroleague Basketball)

Eurolygoje įvyko kraują kaitinanti dviejų Belgrado klubų akistata. „Partizan“ savo žiūrovų akivaizdoje sugebėjo grįžti iš dviženklio deficito ir galiausiai 88:86 triumfavo prieš „Crvena Zvezda“ ekipą.

8

Paskutinį kėlinį „Partizan“ laimėjo 35:21.

R.Giedraitis žaidė beveik 19 minučių (18:49), per kurias pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus. Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir atkarpos 10-0 dėka susikrovė dviženklę persvarą, netrukus ši dar labiau išaugo (2:17).

Antrajame kėlinyje svečiai situaciją stabilizavo ir praktiškai nurėžė visą deficitą (25:26), o prieš pat didžiąją pertrauką rezultatas tapo lygus (42:42). Antroje susitikimo dalyje, bent didžiąją jos dalį, sąlygas ant parketo diktavo „Crvena Zvezda“ krepšininkai. Jie greitai nutolo (57:49) ir lemiamą kėlinį pasitiko su dviženkliu pranašumu (65:53).

Vis dėlto to neužteko. Aikštės šeimininkai surengė spurtą 11-2 ir sumažino atsilikimą vos iki 2 taškų (77:75). Galiausiai tritaškį smeigęs PJ Dozieras rezultatą persvėrė (79:80). Svarbiu metu nuo baudų metimo linijos neklydo Zachas LeDay, pataikęs keturis metimus nuo šios žymos (84:88). Mike'as Tobey dar dvitaškiu sušvelnino atsilikimą, tačiau daugiau užpulti svečiams jau nepavyko – 86:88.

„Crvena Zvezda“: Joelas Bolomboyus 16 (5/6 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), Shabazzas Napieras 14 (7 kld.), Adamas Hanga ir Yago Dos Santosas (5 rez. perd.) po 11, Milošas Teodosičius 9 (1/6 trit., 6 rez. perd.).

„Partizan“: Aleksa Avramovičius 14 (4/5 dvit., 2/5 trit.), Zachas LeDay 13, Ognjenas Jaramazas 12, Frankas Kaminsky 11, Alenas Smailagičius ir PJ Dozieras po 9, Kevinas Punteris 8 (7 kld.).