0

Sekmadienį sausakimšame „Camp Nou“ stadione vykusiame „El Clasico“ mūšyje nugalėtojas nepaaiškėjo - „Barcelona“ sužaidė lygiosiomis 2:2 su Madrido „Real“.

Rungtynes aktyviau pradėjo Jose Mourinho auklėtiniai. Jau pačioje pirmojo kėlinio pradžioje visiškai laisvas iš „Barcelona“ baudos aikštelės smūgiavo puolėjas Karimas Benzema, tačiau prancūzas nesugebėjo tiksliai pataikyti į besileidžiantį kamuolį.

Įpusėjus pirmajam kėliniui puikią progą išvesti svečius į priekį turėjo gynėjas Sergio Ramosas, tačiau po jo smūgio galva kamuolys praskriejo šalia Victoro Valdeso vartų virpsto.

23 minutę „Real“ žaidėjų pastangas pelnyti įvartį vainikavo greitos kontratakos smaigalyje atsidūręs Cristiano Ronaldo, po kurio šūvio rezultatas tapo 0:1 svečių naudai. Neilgai trukus K.Benzema vos nepadvigubino savo ekipos persvaros, tačiau pataikė į skersinį.

28 mačo minutę traumą patyrė aikštės šeimininkų gynėjas Dani Alvesas, jį aikštėje pakeitė Martinas Montoya.

Praėjus pusvalandžiui nuo rungtynių pradžios po sumaišties „Real“ baudos aikštelėje vienas prieš Ikerą Casillasą iššoko „Barcelona“ atakų lyderis Lionelis Messi ir tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Abi ekipos į pertrauką išėjo „Camp Nou“ stadiono švieslentėje degant rezultatui 1:1.

Antrasis kėlinys sėkmingiau klostėsi aikštės šeimininkams. Likus pusvalandžiui iki rungtynių pabaigos Xabi Alonso prie pat „Real“ baudos aikštelės ant žemės patiesė Lionelį Messi, kuris pats gražiu smūgiu išvedė „Barcelona“ į priekį.

„Real“ netruko atsakyti. Jau po penkių minučių ir gražios Jose Mourinho auklėtinių atakos vienas prieš Victorą Valdesą išbėgo Cristiano Ronaldo ir išlygino rezultatą.

Antroje kėlinio pusėje pavojingiau žaidė aikštės šeimininkai. Likus 20 minučių iki mačo pabaigos dar kartą pavojingai iš baudos smūgio iššovė L. Messi, tačiau šį kartą kamuolys praskriejo virš vartų skersinio.

88 mačo minutę Ikero Casillaso vartų skersinį sudrebino galingas M. Montoyos smūgis. Jau per pridėtinį laiką gerą progą pasižymėti turėjo ir „Barcelona“ puolėjas Pedro, tačiau ispano smūgis praskriejo šalia vartų. Tai ir buvo paskutinis „El Clasico“ štrichas.