0

Rusijos sostinėje vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate sportinio ėjimo atstovas Marius Žiūkas 20 km distancijoje liko 25-as.

Lietuvos atletas sekmadienį nuotolį nužingsniavo per 1 valandą 25 minutes 17 sekundžių ir aplenkė 28-is varžovus. Dar dešimt sportininkų nebaigė distancijos arba buvo diskvalifikuoti.

Pirmąjį aukso medalį šeimininkams iškovojo pasaulio jaunių vicečempionas 20-metis Aleksandras Ivanovas. Jis nuotolį įveikė per 1 valandą 20 minučių 58 sekundes ir, pagerinęs asmeninį rekordą, 11 sekundžių aplenkė antroje vietoje likusį Londono olimpiados čempioną kiną Dingą Cheną.

Beje, Rusijos ėjikai šioje distancijoje triumfavo jau trečiosiose planetos pirmenybėse iš eilės.